Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Narozeninové

19. ledna 2017 v 0:27 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Takové to, když si říkáte, že už se na to vykašlete a s rokem 2017 skončíte s oněmi závaznými termíny povídek. Jste přesvědčení až do posledního dne, že prostě nic nenapíšete, ale na úplně poslední chvíli se ve vás něco hne, vy naprosto otočíte a zůstanete vzhůru do půl jedné, abyste z vody vyvařili narychlo nějaký námět a sepsali ho. Inu, proč ne.

Yusuke Yamamoto má dnes, 19. ledna 2017, 29 let. Teď mi to číslo najednou nepřijde tak děsivé jako dřív, to přece ještě není tolik starý! A tak ti, Yusuke, přeji všechno nejlepší a doufám, že dáš tvář a ten správný náboj další spoustě dorama charakterů, do kterých se zamiluju (prozatím ti děkuju hlavně za Watarua a Tamakiho). <3 Snad si dnešní narozeniny užiješ.

Z vody jsem vyvařila chabší námět a jenom drabble. Ale jsou čtyři a navazují na sebe! Ráno, odpoledne, večer, noc.

Pairing: Yamamoto Yusuke/Miura Shohei
Shounen ai, yaoi, oddechovka.

P. S.: V pátek (dnes během dne nebudu mít internet) to ještě pořádně zkontroluju a opravím, třeba i nějaké formulace, protože slova jsem si počitala ručně, tak jsem se možná u některého přepočítala.1. Ráno
"Heeej, Yusuke, vstávej přece!"
"Co je? Budík ještě nezvonil," zabručel rozespale mladík a zavrtal se hlouběji do peřin.
"Tvůj nejmilovanější se obtěžoval s tím přivstat si a udělat ti snídani, tak to nekaž."
"Cože?" Yusuke otevřel oči, několikrát zamrkal a zaostřil na druhého muže. "Sho-chan?" řekl značně vykolejeně. Měl pocit, jakoby šlo jen o nějaký sen. Nevzpomínal si, že by se snad kdy stalo, že by se jeho partner zdánlivě bezdůvodně pustil do chystání snídaně do postele. Natož takhle královské - jakoby z americké romantické slaďárny vypadla. "My něco slavíme?"
Shohei obrátil oči v sloup. "Máš přece narozeniny, baka."


2. Odpoledne
Ať už měl narozeniny anebo ne, dnešní den se kromě pohodového rána vyvíjel bledě. Nemálo fanoušků mu sice posílalo gratulace na sociální sítě a pár členů štábu v práci mu poblahopřálo, ale tím to tak nějak haslo. Dokonce i u oběda skončil sám. Všichni kamarádi jakoby se mu snažili vyhnout. Nebo si to jen namlouval? Nepřipadal si moc dobře. Že by všichni zapomněli? Jiskřička naděje, že jde o už dávno profláknutou párty jako překvapení, kdy se všichni tváří, jakože o žádných narozeninách neví, se rozhořela v plamen, když mu z kontaktu Sho-chan <3 přišla stručná SMS: "Za hodinu u Kojiho."


3. Večer
Sotva vkročil do dveří, uvítal ho hlasitý výkřik "Překvapení!" tolik typický pro takovouhle situaci. Pomalu se ani nestačil zout anebo svléct šálu a bundu, a už ho tahali mezi sebe. Smích, gratulace. Nějakou dobu mu zabralo, než se zorientoval, kdo všechno mu vlastně přišel dnes popřát, ukázalo se totiž minimálně čtyřicet lidí. Všichni skvěle naladění, zábava určitě nebude stát.
"Na Yusukeho! Ještě jednou všechno nejlepší za nás všechny!" zubil se Koji a stejně jako všichni pozvedl svou sklenici šampaňského. "Kanpai!"
"Děkuju vám, vážně moc. Kanpai!"
Byl šťastný, skoro až dojatý. Na tuto oslavu bude ještě dlouho v dobrém vzpomínat.


4. Noc
Polibky chutnaly po alkoholu. Pili oba, tím pádem s tím ani jeden neměl žádný problém. Nezřídili se moc, až domů do postele došli po svých, opar alkoholu je jen příjemně uvolnil a vyhnal jim z hlavy veškeré přebytečné myšlenky. Teď pro ně neexistovalo nic jiného, byli tady jen oni dva a soustředili se výhradně na tělo toho druhého. To zatraceně sexy Shoheiovo tělo, které Yusuke tolik miloval a z nějž téměř až strhal oblečení. Dotýkali se, zrychleně dýchali, tiše vzdychali. Nešlo o žádný hrubý sex, pouze dynamický, plný touhy. Ale přesto šlo o milování, zakončené láskyplným polibkem.
"Všechno nejlepší, Yusuke."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 20. ledna 2017 v 23:45 | Reagovat

Awww :33 To bylo krásné :3 A líbí se mi, jak je to rozdělené na části dne :33

2 ZacharyOrido ZacharyOrido | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:57 | Reagovat

Hello. And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama