Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Září 2016

Co mě naprosto vykolejilo || Sakurai Takahiro

27. září 2016 v 19:53 | Atashi |  Co m(n)ě...
Ptáte se, kdo je Sakurai Takahiro?
Tohle:


Už je načase...

24. září 2016 v 18:38 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu

Heh, nějak se mi povedlo se další měsíc neozvat. ^^"

Když jsem zakládala tento blog s tím, že sem něco přibude jednou za čas, nečekala jsem, že to bude až za tak dlouhý čas! Tentokrát je to opět jen výkec, co a jak, abych dala vědět, že žiju. Protože já tady na to myslím, doopravdy! Rozhodně to není tak, že bych se na tento blog chystala vykašlat, to ani náhodou. Spíš jen není co přidávat, protože do ničeho není chuť. Mám několik námětů na články do rubriky Co m(n)ě..., recenzí můžu napsat ještě kotel, Yu-chan, Haruma a další takoví vyvádí samé kraviny, takže k tomu bych se mohla vyjádřit, a těch 130 námětů na všemožné povídky tam snad nejsou uložené jen tak pro nic za nic... Jo a chtělo by to nový design! A, ehm, článěk o Advíku, ehm... Shit.


Ono se tak nějak stalo, že se mi nakupilo nějak moc věcí. V srpnu jsem se znovu zaregistrovala na hocz.org, který mi žere dost času (ale baví mě to, strašně moc x3) a bude žrát ještě víc, zároveň s tím jsem se pustila do spoustu RPG jen ve dvou na FB (nechce někdo zahrát? :3 prakticky cokoliv, klidně se ozvěte do komentu a domluvíme se :3), mám taky nějaké kamarády, že, taky chodím do školy, kde stále toužím po perfektních výsledcích a navíc se snažím věnovat japonštině, jelikož jít na výšku na japanistiku bez přijímaček zní jako dost lákavá věc.
A co dělám ve skutečnosti?
Koukám se na Junjou Romanticu a Sekaiichi Hatsukoi. :))))))))
Ne vážně, tohle je děsné. Mám tolik věcí, co dělat, ale já se celý dnešek nudím a přemýšlím, co dělat! Jsem děsně líná, do ničeho se mi nechce. Ale dobře, tak zlé to není, asi hoďku dvě jsem se učila slovíčka do japonštiny. Pořád jsem sice pozadu, ale za prázdniny jsem udělala dost velký pokrok! Před nimi jsem se učila lekci 9, dnes jsem se učila lekce 14 a 15 (jedna lekce má cca 3-4 A4 slovíček). Jasně, mohlo by to být lepší, ale učit se úplně celé prázdniny by byl hřích. .-.


Co se týče přímo povídek, vůbec nevím, co teď. Jak jste si jistě všimli, od Takuyových narozenin (22. červen) tady nepřibyla vůbec žádná. Celkem se za to stydím, ale ona prostě není chuť cokoliv otevřít a fakt už to dokončit. Jsem ráda, že nejbližší termín, který musím splnit na 100 %, je až 26. listopad. xD Ne že by se tady ale nemělo nic objevit až do té doby, tak to snad vážně nebude! Jen se nemusím do ničeho nutit, díkybohu.
Dneska jsem otevřela seznam svých námětů a ten úplně poslední na TakuYuya, někdy ze začátku srpna, má pracovní název Pořád šťastný duch Yuya. ._________. Ehm, víte vy někdo, co to má být? Já totiž absolutně netuším. Nepodivujte se prosím nad zvláštností názvu, já všechny ty pracovní dělám takové WTF, aby to přesně vystihlo, co jsem tam zamýšlela napsat...ale tady prostě nevím vůbec. ._____. Protože ono mě tak ani nepustilo to samotné psaní, mě tak nějak pustilo to představování si děje chtěné povídky pořád dokola a dokola, než to konečně nenapíšu nebo nedojdu k něčemu jinému. Ne že by mě to přímo přestalo bavit, spíš mi to jen tak nějak...nejde. A to mě děsí. .-. Každopádně, už jsem pár námětů na povídky zapomněla, ale vždycky zbyla aspoň mlhavá představa...ale tady ani nevím, že jsem kdy něco takového vymyslela. .-. Co už. xD Uvidíme, jak se to vyvine.
Advík už musím sepsat. S tím designem nevím.


Death Note posedlost přešla na posedlost SIH a JR. Možná se tím pádem přiměju ke článkům s touto tématikou. x3