Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Přebitý program

6. března 2016 v 18:08 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
"Jsem pirátská rappující princezna, která o Vánocích nosí dárky a má ráda kočky, bojové umění a motorky. Tedy, jsem Raito Yagami. Těší mě."

Eh, tak nějak přemýšlím, proč jsem začala zrovna takhle. Měla jsem nějakou hlubokou myšlenku, ale než jsem dopsala ten ještě hlubší důvod, tak jsem ji zapomněla. Lel, stane se.
Ne, tak ono to asi částečně vysvětluje, proč mám tak přebitý program. Trávím teď hodně času na skypu v "cosplayi" (většinou mám prostě jen na hlavě tu paruku) božského Raita Yagamiho, a když mi takhle jednou drahý L nevěnoval pozornost, potřeboval jsem ji na sebe nějak upoutat! A co lepšího může takový Raito Yagami udělat, než si uvázat svou kravatu na hlavu a prohlásit, že je ninja? A přesně v ten okamžik to celé začalo. Ke kravatě šla pak na hlavu santovská čepice a prohlášení, že je ze mě Santa. K tomu ještě neko ouška a z Kinder vajíčka jsem vytáhl motorku, KTERÁ FAKT JEZDÍ!!, a hraji si s ní do teď. Taky jsme se bavili o tom, že jsem himedere - od toho ta princezna. Pirát proto, že si brzo při trénování make-upu (vůbec mi to nejde, půjdu se utopit TTwTT jak mám sakra udělat, abych si jedno oko namalovala stejně jako to druhé?!) vybodnu oko, tak si přes něj koupím pásku/kravatu. I když teda, to mi bylo zakázáno, prý mě chtějí s oběma očima. No a co ten rapper? To když jsi narcis a egoista a fotíš 75 selfie za den, takže už prostě nevíš, jak se fotit... (A taky to má teda hlubší smysl v tomto videu, které mě naprosto okouzlilo.)


Mám swáž, co? :3

Tímto dlouhým výkecem jsem ale chtěla říct, že teď zkrátka polovinu mého života zabírá to, že sedím u skypu. Druhou polovinu jsem ve škole/učím se - ano, když už jsem ten Raito, tak se snažím z toho vytěžit co nejvíc. Právě teď tu přede mnou leží biologie, btw.. I když už asi moc dlouho ležet nebude, jdu na skype.
No a pak mezi to všechno se ještě snažím nacpat přípravy na AnimeFest. Včera spustili prodej vstupenek, yéééy! Já ale stejně nepatřím mezi ty, co by se porvali o tu vstupenku o 50 korun levnější než ostatní, co má omezený počet, já budu kupovat až časem, ne-li dokonce až na místě. o.o Tak jako tak, mám z AFka celkem stresy a momentálně se vůbec na nic nemůžu soustředit. Nejradši bych tam vůbec nejela, ale zároveň se nemůžu dočkat, až tam konečně budu a uvidím se se všema těma lidma! ♥ Zároveň však nemám 100% dokočený ani jeden cosplay a hlavně, jak už jsem si stěžovala, je tu make-up... >.> No bude to ještě sranda.

Takže - nestíhám školu, nestíhám cosplay. Snažím se najít si na obojí čas, ale protože se v tom nechci úplně utopit (odreagovat se třeba tím skypem), tak to nejde úplně lehce. Navíc, když chci trénovat make-up, hned mám za zády maminku, která si buď klepe na čelo, co to zase dělám, anebo mi chce dávat chytré rady. -.-"

A z toho tedy vyplývá, proč nemám čas na blog! Do žádné povídky jsem ani slovo nenapsala...no, už pěkně dlouho, a vypadá to, že to tak ještě nějakou dobu zůstane. Každopádně jsem vás chtěla informovat, že odtud nehodlám beze slova zmizet a hned, co dostanu chuť a najdu čas, tak se do blogování zase pustím. A aspoň nějakým tím výkecem se určitě zase brzo ozvu.

Pirátská rappující princezna, která o Vánocích nosí dárky a má ráda kočky, bojové umění a motorky, se loučí~!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ryuu L Ryuu L | Web | 8. března 2016 v 10:26 | Reagovat

tak sa možno na animefeste uvidíme a ani o tom nebudeme vedieť :33
ja už mám vstupenku kúpený a bude to moje prvé AF,takže sa moc teším :)
a dúfam, že čoskoro sa zmenší aj tvoj stres :( prajem good luck! :)

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 10. března 2016 v 21:19 | Reagovat

Jsi pirátská rappující princezna, která o Vánocích nosí dárky a má ráda kočky, bojové umění a motorky. Už tohle je dokonalé! :DD
Mít obě oči stejně namalované... to je pomalu jak skládat maturitu... :DD Nic si z toho nedělej :D I když věřím, že pro perfekcionistu Raita to musí být těžké :( :D
AFko bude v pohodě :) Nervy tě přejdou určitě hned, co vyjdeš pak z domu, budeš pak už natěšená, a až se uvidíš se všema těma lidma, bude to super :)
Doufám, že chuť a čas na blogování brzy najdeš! :) :33

3 Atashi Atashi | Web | 12. března 2016 v 10:47 | Reagovat

[1]: Děkuju :3 Pořádně si AFko užij! ^^

[2]: Je to těžké, věř mi :/ Proč jsem si musela vybrat zrovna jeho?! xD Nervy budou, dokud na tom AFku nebudu aspoň hodinu, ale tak, uvidíme, jak to celé dopadne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama