Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Leden 2016

Onii-chan to onaji!

29. ledna 2016 v 22:51 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
Když máte vymyšlený název článku dlouho dopředu, ale během posledních pár dnů ho změníte třikrát, a pak nakonec stejně nevíte, protože chcete psát o něčem úplně jiném než na začátku...

V tomto článku mělo původně být něco víc z mého osobního života (ne že bych tu chtěla rozebírat třeba rodinné vztahy, myslím spíš něco málo o škole a tak), ale nakonec z toho tak nějak sešlo a vypíšu jen to, co je podstatné pro vás, jakožto čtenáře mého blogu.

Konečný nadpis vznikl tak, že prý Takkun nějak přestal být aktivní na sociálních sítích a dává si nějakou pauzu či co. Osobně mi to tak nepřijde, mám za to, že nedávno na instagramu cosi postnul, ale tak, tuto poplašnou zprávu šíří jeho fankluby na FB, které šíří spoustu věcí. Jednu dobu se tam mohli všichni podělat z toho, že Takuya šlápnul Dorimu na nohu, ve skutečnosti to však Dori nemohl ani cítit, podle toho, co jsem na tom videu viděla. Takže tak. Jo, a aby vám to teda bylo úplně jasné, překlad nadpisu je něco jako "Stejně jako bráška!" (česky to zní debilně .-.) a aby vám to bylo úplně úplně jasné, tak tehdy, kdy jsem zjistila, že někdo jako Takkun a Yuyík existují, tak se stal Takuya mým drahým starším bráškou. Je to trochu delší příběh, ale necháme to takhle ve zkratce.

No a prostě, z toho vyplývá, že těžko říct, jak tady budu v nejbližší době aktivní. Momentálně to totiž vidím podobně jako minulý rok - v lednu tady byla jedna povídka a pak myslím 3 měsíce nic. Asi je tohle nějaké blbé roční období nebo tak...? Ještě před nedávnem jsem měla mega náladu na psaní, ale teď to tak nějak padlo. Plánovala jsem si, jak budu psát o jarních prázdninách, jenže ty mám teď absolutně plné. Pondělí-středa ani nebudu doma a ve zbývajících dnech budeme pracovat na filmu. Dala bych tomu pracovní název Fail Note aneb ano, půjde o parodii na Death Note. Dneska jsem si koupila boží černou košili na Raita <3 takže jsem maximálně šťastná. :3 No a taky jsem koupila paruku, kterou se zítra pokusím nezabít. Totiž, tento víkend bude věnován stajlingu paruk. Já si musím umýt a přestajlovat paruku na Raita, uvidíme, jestli budeme něco dělat s parukou na Misu nebo to necháme být, a hlavně je tady paruka, která je úplně ošklivá a stála 229 korun. .___. Ale byla to jediná možnost, jak nějakou černou získat takhle rychle. Bude totiž potřeba hned na 3 postavy! Ano, přesně tak, nebudu tu paruku stříhat a přestajlovávat jenom teď, ale i pak několikrát během natáčení! Tohle nedopadne dobře. .____. Doufám, že ten film nějak přežije. .___. Pak teda ještě během tohoto víkendu musíme dokončit scénář a koupit brambůrky a lízátka, já se musím naučit make-up a pak čtvrtek-neděle hurá točit a ztrapnit se před celou ulicí! (Proč jsme sakra vymysleli, že ty nejtrapnější scény se odehrají venku?! >.>) Jestli se ale všechno povede podle mých představ, bude to ten nejlepší film vůbec! :3 (Beztak se něco pokazí, já už to vidím qwq)

Jak tedy vidíte, mám teď skutečně hodně práce a bojím se, že to nestihnu, ani když tomu obětuju celé prázdniny. A vůbec nevím, co mám dělat se školou, protože nějaké úkoly jsme dostali a já vážně netuším, kdy je budu dělat. A udělat je musím, nemůžu si dovolit zameškat ve svém nadějně se rozbíhajícím projektu #Raitostyle. Zase vám ale nechci říct, abyste sem teď pár měsíců nechodili, protože jak se znám, vždycky, když si myslím, že nic nepřidám, tak toho nakonec přidám hafo. Nechci nic slibovat, ale je možnost, že to tak dopadne. (Stejně si ale nic nezasloužíte. Teda, pár komentujících jo, ale to jsou 2-3 lidi, a pak je tu ten zbytek, který mi sem leze několikrát do týdne a poslední komentář zanechal někdy v srpnu. Znám tvou IP, kámo, vím, jak často tu jsi, tak když už se na mých povídkách přiživuješ, ten komentář tě nezabije, když o tobě stejně vím.)


Mám teď psát i esej do angličtiny, tak si přece nemůžu odpustit na konec takový avsum obrázek~ :3


Improvizace

19. ledna 2016 v 23:34 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Jak můžete sledovat pod záhlavím, můj život se pomalu ale jistě hroutí... A povídkovská depka tomu jen přispívá! Tak jako tak je ale slíbená povídka tady, i když se ta rychlost asi podepsala na kvalitě, což mě mrzí, z tohoto nápadu jsem chtěla vyždímat hodně... No co už.

Dovolím si přidat video jedné úžasné borky, určitě doporučuju prozkoumat důkladně její youtube kanál :3

Všechno nejlepší k narozkám, Yusuke-kun! ♥

...měla bych zase kouknout na nějakou doramu s ním :3

Pairing: Yamamoto Yusuke/Miura Shohei


Grelliho povídkové předsevzetí!

2. ledna 2016 v 17:55 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
Konnichiwa, minna-san!
Já jsem tady na začátek plánovala jakýsi dlouhý výkec, ale nějak se mi povedlo zapomenout, o čem jsem tady vlastně chtěla psát. ^^" Možná to mělo něco společného s Death Notem, což je v mé momentální situaci dost pravděpodobné (jak jste mohli pochytit, DN začalo zase jednou hýbat mým světem), ale těžko říct, takže na to kašlu.
Grellík si nikdy žádná předsevzetí nedával. Nebo možná jo, ale nikdy nesplnil, tak to radši zamlčel. :) Ale letos už teda něco málo přišlo!
Zaprvé, jak jsem zmiňovala u předchozí povídky, přestat psát yaoi a zůstat u shounen ai! Je to moc vyčerpávající a já nechápu, proč jsem se do toho vůbec pustila... Ok, řeknu vám rovnou, tohle předsevzetí se nesplní, jak zjistíte v celém článku u druhého bodu.