Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Prosinec 2015

Rozdíl

31. prosince 2015 v 23:37 | Atashi |  Anime - jednorázovky
Sama nevěřím, že jsem letos ještě stihla nějakou tu povídku, ale je to tady! Jak překvapivé, že je opět na Death Note. (Je tu někdo, komu se stýská po TakuYuya? .-.)
Nechce se mi tu vypisovat nějaká přání nebo hodnotit tento rok, tak to shrnu jenom jedním obrázkem (který byl myslím výstižný i pro rok 2014 a zřejmě bude výstižný pro všechny další roky x3). Takže samozřejmě všem přeju jen to nejlepší a blablabla, však to znáte, ale mé hlavní prohlášení je samozřejmě tohle. :3 Je to víc cool, ne? :3

Tato povídka vznikla a je tady jen díky Bara-chan a našim božím konverzacím. xDD Upozorňuju, že charaktery jsou docela OOC, ale já si přála to napsat přesně takto. Jo a je to vcelku kravina, neberte to moc vážně. A nechápu proč, ale narvala jsem tam i yaoi, i když tam vůbec být nemělo. .____. (Předsevzetí pro rok 2016: Zůstat u shounen ai, protože yaoi bere moc životní síly!) A já už radši valím zkouknout aspoň jeden díl Death Notu (zbývají mi ještě tři a to jsem to chtěla stihnout 2015 -.-" No nic no..).

Fandom: Death Note
Pairing: L/Yagami Raito
Žánr: Shounen ai, yaoi (18+), oddechové, rádoby parodie..


Vánoční dárek

24. prosince 2015 v 8:00 | Atashi |  Anime - jednorázovky
Až bych nevěřila, že jsem tu povídku skutečně dokončila, a že jsem ji dokonce dokončila už včera v půl šesté! Aneb vzájemná podpora pomáhá, budem tak psát častějc, Aney (Těším se, až si přečtu, co jsi mi napsala. :3). :3 Už se začínám děsit 19. ledna... Kdo ví, co je to za den?

A teď už... Tato povídka se mi líbí, ale zároveň nelíbí.. :D Takže budu ráda, když zanecháte svůj názor v komentářích, ostatně jako vždycky :) Snažila jsem se, aby to bylo co nejméně OOC a prostě mi nejde posoudit, nakolik mi to vyšlo. :D Úplně IC to asi nebude, ale to není snad nikdy, když píšete shounen ai/yaoi.
Zařadila bych to zhruba do doby kolem 11. - 12. dílu, kdy Raito přichází pomáhat s vyšetřováním, ale Misa ještě není na scéně. Jo a omluvte takový malý fail - Vánoce byly v DN kolem dílu 5, ale tak, snad to tolik nevadí.

Fandom: Death Note
Pairing: L/Yagami Raito
Shounen ai!
Musím vás o těch Vánocích něčím vydeptat, na to je DN a L/Raito jako dělané. :3 Huehuehue. Šťastné a veselé x3
(Obrázkem se nenechte zmást, takhle děsně sladké to vážně nebude xD)


Recenze: Death Note TV Drama

12. prosince 2015 v 22:07 | Atashi |  Recenze - doramy
Můj původní plán byl zveřejňoval recenze na zhlédnuté anime/doramy v tom pořadí, v jakém jsem je viděla, ale myslím, že bude nejlepší, když tohle sepíšu dnes. DN. <3
Pokusím se nevyspoilerovat nic zásadního pro ty, co neviděli anime, ale pokud tam najdete něco, co jste vědět dopředu nechtěli, omlouvám se. Recenzi na samotné anime jsem sepsala už před nějakým tím rokem také.


Death Note


Nejlepší přítel

12. prosince 2015 v 2:42 | Atashi |  Dorama - jednorázovky
Zhruba před třemi hodinami jsem dokoukala poslední díl Death Note doramy z letošního roku. Co mám teď jako dělat se svým životem?
Okamžitě vám tedy přináším krátkou povídku, kterou jsem teď sepsala, abych trochu uvolnila ten šílený tlak pocitů.
Jedná se ovšem o povídku na onu doramu - nikoliv anime/mangu, protože pokud se nepletu, nic takového v anime vážně nebylo. Takže bych chtěla požádat, aby ten, kdo neviděl poslední díl doramy a vidět by ho chtěl, toto nečetl, protože jinak přijde o to překvapení a připraví se o všechny ty pocity. Moje pocity byly takové, že jsem se patnáct minut (bez nadsázky) snažila popadnout dech, protože takto moc jsem v životě snad ještě nebrečela. Ale o tom se vypovídám až jindy.

Fandom: Death Note
Žánr: depresivní
Dnes bez pairingu. Ale kdo totálně žere Raito/L a to shounen ai tam mermomocí chce, tak ho tam stejně uvidí.