Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Rosnička Yuyí

11. listopadu 2015 v 20:29 | Atashi |  Yuya Matsushita s X4
Ačkoliv první článek o Yuyím do této rubriky měl být informační, abyste věděli, kdo to ten mnou stále tak moc opěvovaný Yuya vlastně je, ale tohle téma vážně nepočká. I když je pravda, že jednu skutečnost o Yuyím přece jen odhalím.

VĚDĚLI JSTE, ŽE YU-CHAN JE ROSNIČKA?


#FotošoplevlAtaši #Malování #kůlrosnička #Yučanjeseksi

Dělám si srandu. Takováto rosnička vážně není, haha. #superdžouk

Yu-chan je totiž takováhle rosnička.
!!!#noufotošop #álnatšural #džastMalování

Teď se nad tím tak zpětně pozastavuju...
Jak jsem sakra jen mohla dát Yuyího hlavu na takovéhle tělo?!
Ne, že bych proti té paní nalezené na Googlu něco měla, ale... víte co, Yuyího mužné tělo je daleko přitažlivější.
Odhalení! Yuya žije dvojím životem - jednou muž, podruhé žena! :O Na koho si jen hraje a kým je ve skutečnosti?! #supernámětnanějakouseksireportáž#superdžouknambrťů

Dobře, zanechme těchto super džouků.
Teď vážně.

Tímto článkem jsem chtěla poukázat na fakt, že Yuya má vlastně hrozně moc písniček spjatých s počasím. Nebo teda minimálně, co se týče názvů. Víte, mě jeho texty radši nezajímají, protože po tom, co jsem viděla tohle, jsem neměla tu odvahu najít si překlady dalších či se je pokusit přeložit sama (co já budu dělat, až tomu budu sama od sebe rozumět?!). Důležité je, že to dobře zní japonsky! (+Anglicky, i když jeho angličtina zní jako vadná japonština. Ne že bych zrovna já na tom byla nějak líp...) Ale těch názvů má takto zkrátka dost. Všimla jsem si toho už dávno a vlastně se podle toho kolikrát řídím, když nevím, co si pustit. Ano, podle toho, jaké je počasí, si vybírám písničku. xD Ono to ale fakt jde, on má písničku pro všechny (ne)obvyklé stavy počasí! Jen se na to pojďme kouknout.

Lonely Rain. První Yuyího písnička (kromě těch z Kuromyu, samozřejmě + endingu z 2. série Kuroshitsuji), kterou jsem si poslechla. :3 Skvěle se hodí do deště, když zrovna nemáte hyperaktivní náladu!
Taková ironie, že jednou jsem si ji pustila a během poslechu, zhruba v půlce písničky, jsem musela vytahovat deštník, protože začalo pršet...Winter Sky! Druhá písnička, kterou jsem si od něj pustila!
A taky jsem ji pouštěla předminulý rok na Vánoce u večeře... Naši mě za to málem zastřelili...
Jinak je to ale vážně skvělá písnička podtrhující vánoční atmosféru! V prosinci doporučuji. :3 (Klidně i po celý rok, samozřejmě.)Zůstaneme u té zimy. I když nevím, jak dlouho to bude letos trvat (a jestli to vůbec přijde), ale když začne padat sníh, je pro tuto příležitost jako stvořená písnička First Snow!A třeba zase v tom květnu přijde čas, kdy všichni půjdeme tou rozšlapanou břečkou, které už se sníh ani pomalu říkat nedá. Ano, Last Snow si u tohoto můžete pouštět!A skončeme něčím pro slunečný den! No rain no rainbow! Ano, je tam sice ten déšť, ale tato písnička vyznívá super pozitivně a prostě...duha, no tak!A tímto takhle konkrétní výčet zakončíme. Samozřejmě pro určité části dne nebo roku jsou tu taky perfektní písničky Naked Night, 4 Seasons, Life in the dark a tak dále. Jak říkám, Yu-chan je použitelný pořád. Ale to už něco trochu jiného než počasí.

Doufám, že vás od čtení neodradil začátek článku. A taky doufám, že vás případně nezklamalo pokračování, které nebylo plné super džouků jako ten začátek.

Nakonec si položme důležitou filozofickou otázku!
Yu-chan si založil X4. Od té doby (alespoň co vím) žádná super písnička o počasí nebyla. Takže co myslíte?

Vrátí se Yuya ke své kariéře rosničky nebo s tím se začátkem X4 seknul?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 11. listopadu 2015 v 23:36 | Reagovat

Yusnička :'DDD Omg, ten začátek článku mě rozsekal :'D Ale teda... čím to bude, že má takové písničky? :D Že by u počasí hledal inspiraci, anebo prostě tu inspiračku chytá při nějaké změně počasí? :D Heh, tak mě napadlo, že by mohl předpovídat počasí v televizi nebo rádiu :'DDD Podle toho, jakou písničku zazpívá, tak bude :'DD

2 Kya Kya | E-mail | 23. listopadu 2015 v 21:52 | Reagovat

Už se válím smíchy po zemi z Yusničky a z toho jaký jsi Yuyovi dal tělo :-D ale teď k článku naprosto s tebou souhlasím on má skutečně písně o počasí a hlavní je že jsou překrásné moje nejmylejší je last snow

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama