Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Orochimaru-sama má narozeniny! <3

27. října 2015 v 20:11 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu

Nevím proč, ale mám takový zvyk, že Orochimarovi pokaždé přeju k narozeninám. Povídku mu psát nebudu, to už po mně fakt nechtějte, moje Narutardská léta jsou kvůli Yuyímu už téměř 2 roky za mnou, ale popřát mu prostě musím!
No, teď mě napadlo, proč vlastně přeju Orochimarovi a na Sasukeho a Itachiho kašlu (Orochimaru je totiž až moje 3. nejoblíbenější postava z Naruta, Uchiha brothers jsou první): včera jsem měla narozeniny já, takže mu vždycky popřeju zároveň s tím, že se zmiňuju o svých narozkách. :C Grellíkovi už je šestnáct, jéééj! A Orochimarovi, je nevím kolik, jééééj! A mému dědovi je dnes 72, jéééj! Takže vše nej nám všem! x3

K narozkám jsem nedostala nic moc - jenom prachy a nějaké sladkosti. Ne teda, že bych si toho nevážila, ale ta pětistovka mi fakt neudělá takovou radost jako nějaké překvápko. Od Lojzíka jsem měla dostat avsum tričko, jenže to prostě nevyšlo :'( Ale tak nevadí, dnes jsme si užili fajn odpoledne a to mi stačí. :3 Ale - můj drahý Cielek mi v dopise poslal nějaké kresby, za které jsem mu moc vděčná, jsou hrozně cute! <3 A hlavně - Bara-chan mi napsala povídku, mein Gott! TakuYuya povídku, mein Gott! Z té jsem byla (a pořád jsem) slušně mimo, protože jsem to prostě nečekala a...oh Gott .___. Jenom dneska jsem ji přečetla sedmkrát (a minimálně ještě jednou přečtu než půjdu spát :'3) a prodělala infarkt v geografii, kdy učitelka seřvala spolužačku, že si hraje na mobilu, a já myslela, že to bylo na mě xDD Tož to by bylo ke mně. Začaly mi dnes ty podzimní prázdniny, tak zítra a ve čtvrtek bych mohla na nějaké povídce máknout.

Happy birthday, Orochimaru-sama! <3A nakonec ještě přihodím hrozně cute GIF, i když je trochu mimo téma :3


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 R.Mrs R.Mrs | 3. listopadu 2015 v 20:13 | Reagovat

*rozpouští se roztomilostí* Ten gif! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama