Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Co mě nutí k facepalmu || OTP + Uehara + Filipínští fanoušci

18. října 2015 v 17:20 | Atashi |  Co m(n)ě...
Jak vidíte, musela jsem trochu pozměnit jméno rubriky, aby to bylo případně pro příště gramaticky správně (i když to mně bude znít kolikrát hloupě, radši bych tam dala mi, ale co už). Ale to je jedno. O čem se budeme dnes bavit? (A daleko kratčeji než minule, nebojte.)

OTP

aneb Ó-Ty-Píčo, oni jsou tak cute! qwq

Moc se omlouvám za ten sprostý výraz, ale já zkrátka musela. .-. Podstatu OTP to snad vystihuje, ne? :D

Teď vážně. OTP je zkratka pro one true pairing, což je v překladu něco jako jediný pairing. Jediný pairing. Toto označení se používá pro pár, který daný fanoušek má absolutně nejraději. Ať už jde o anime, mangu, seriály, knížky...prakticky cokoliv.
Proč to tady ale vytahuju? Ten pár je prostě jediný. JEDINÝ. J-E-D-I-N-Ý. Jakože dostává mě, když se někoho zeptám na jeho OTP a on mi vyjmenuje aspoň 5 párů... Nebo když to vidím někde vypsané. Dokážu ještě pochopit, když má někdo svůj OTP třeba mezi celebritami, pak z nějakého seriálu a pak z anime. Nebo když už, tak alespoň z každého toho anime po jednom OTP. Po jednom. Ale pokud někdo začne: Moje OTP jsou: Sebastian/Grell, Sebastian/Ciel, Claude/Sebastian, Alois/Ciel, Claude/Alois, William/Grell, William/Ronald, Undertaker/Grell... a takto pokračuje dál a dál, je to už na pováženou. Rovnou můžete vyjmenovat úplně všechny páry, co existují i neexistují, ne? Z vašeho výčtu se dozvím leda tak fakt, že žádný OTP nemáte, protože vlastně máte rádi všechny páry a není tu žádný, který by vás zaujal nějak nejvíc.
Můj OTP jsou samozřejmě Takuya a Dori, jak všichni víte. ... To byl sarkasmus. Vy ale asi nevíte, co je sarkasmus, že? To je zesílená ironie. Třeba když vám řeknu "Vy jste ale balvani!", tak... eh, to byl špatný příklad. *le cituji slova naší drahé češtinářky :33 xDDD
Můj OTP jsou Takkun a Yuyí, pokud si ještě někdo náááhodou nestačil všimnout. Prostě když se mě někdo zeptá, odpovím naprosto bez přemýšlení tohle. Ale pokud bych teda měla zastoupit i jiné kategorie, tak co se týče anime, šlo by - též velmi překvapivě - o SebaGrell. A kdybych to měla ještě víc dělit, tak pokud jde o pár přímo z yaoi anime, jsou to Usagi a Misaki z Junjou. :3 Ale prostě ten ONE TRUE PAIRING bude navždy (ehm, dokud mě teda nepřestanou bavit, ehm) TAKUYUYA.


Další věc, nad kterou facepalmuju, je Uehara. Nad Takuyou samotným občas facepalmuju taky, ale většinou hlavně nad jeho příjmením. Není na něm nic divného samo o sobě, jde tu o to, jak ho využívají fanoušci například v komentářích u videí na youtube nebo přímo v povídkách. Prostě píšou Uehara... Jasně, já taky v povídce sem tam nějaké to Uehara mám (abych to "Takuya" nepsala furt dokola), ale...on se jmenuje Takuya, sakra! Jasně, že v Japonsku se používá častěji příjmení než jméno. Ale proč potom najdu v jednom komentáři použité "Uehara" a hned vedle toho "Yuya"?! A proč je to samé v různých povídkách, na které jsem narazila? Proč tomu shippu říkají Yuehara (a proč sakra dělají z Yuyího semeho tady rozebírat nechci, protože to není k tématu a zbytečně by to celý článek prodloužilo)? Vždyť to je, jakoby Takuyovo příjmení bylo Takuya! Kontrolovala jsem to, není.
Neřeknu, kdyby to psal jeden dva lidi. Ale...oni to píšou skoro všichni O.o Taku-chan co jsi jim všem udělal, že ti říkají příjmením? :C

A tyto fotky jsou děsně cute qwq

A do třetice všeho dobrého...
Spíš než o facepalm jde v tuto chvíli o chuť vyhodit počítač z okna a jít se vybrečet do emo corneru. Emo corner by byl, slzy by se našly taky, jenže svůj počítač mám moc ráda na to, abych ho takhle necitlivě zabila. Takže radši jen praštím hlavou do stolu. Facedesk.
A o co přesně tedy jde? Podle nadpisu můžete vydedukovat, že se jedná o fanoušky z Filipín. O čí fanoušky? No přece o Yuyího fanoušky! Mají to do Japonska kousíček a téměř kdykoliv si můžou jen tak odskočit na jeho koncert, když se jim to zrovna bude hodit, budou mít peníze a případné svolení rodičů a tak dále a tak dále. X4 se účastnili/účastní Danzen LIVE představení, které se odehrávaly/odehrávají v obchodních centrech, takže mám za to, že to bylo/je zdarma. Tím líp, ani těch peněz neměli tolik potřeba! No a pak jedna nejmenonovaná borka (nejmenovaná hlavně proto, že už nevím, kdo to byl), přidala na FB na fanklub fotku onoho obchodního centra s popiskem "dneska mám blbé místo :(". Uznávám, že ten výhled nebyl na "pódium" zrovna nejlepší (chtěla jsem vám sem tu fotku hodit, ale bohužel jsem ji už nenašla), ale...
Zaprvé, to slovo "dneska" hezky zdůrazňuje fakt, že už tam byla několikrát a prostě jí to dneska nevyšlo!
A hlavně, zadruhé, ona si absolutně neuvědomuje, co je blbé místo! Chce vědět, co je blbé místo? Blbé místo je, když sedíte doma, za počítačem, v České republice, na tisíce kilometrů od Japonska a jenom se modlíte, aby to vystoupení někdo nahrál na youtube! Tomu se říká blbé místo!!!
Ta borka si absolutně neuvědomuje, jaké má štěstí a co bych já za to její blbé místo dala. (Stejně jako všechny ty, kterým Yu-chan nabídl svůj vlastní popcorn (stejně si nemyslím, že to tam byl tehdy fakt Yuyí, možná tak nějaké jeho dvojče - že by se on rozdělil o jídlo? To je vcelku blbost .-.), když se na jakémsi tom fanmeetingu před dvěma týdny dívali na film.)

Děkuju za přečtení a byla bych ráda o vyjádření svého názoru v komentáři anebo alespoň hlásnutí v anketě pod článkem. Je to jedno kliknutí, to vás snad nezabije, ne? ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 18. října 2015 v 23:58 | Reagovat

Hm, moje OTP je jednoznačně Reituki :D Jako mám hodně oblíbených pairingů... ať už z J-Rock (teď díky tobě i z J-Pop) světa, anebo z anime, ale prostě... Zeptat se mě někdo: "Kdyby to mělo jenom jednomu ze všech těch pairingů fakt vyjít, jak si představuješ, který bys chtěla, aby to byl?" odpověď by byla "Reituki."

S Ueharou... napadlo mě, že třeba Takuya je hodně rozšířený jméno, a když se řekne Uehara, je to prostě takový jasnější... Ale pak je divný, když někdo nepoužije Matsushita, ale Yuya no... Docela by mě zajímalo, proč to fans takhle používají o.O

No a k té slečně teda... k té můžu dodat asi jen to, že má být ráda, že se tam vůbec dostala, a to dokonce několikrát! Vystihla jsi to přesně s tím místem...
Hm a ten Yuya... možná se podělil, aby pak mohl říct, že mu to fanynky sežraly a dostal nášup...? o.O :'DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama