Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Yuya a tetování

12. září 2015 v 20:42 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Zdravím vás.
Předem upozorňuji, že tato "povídka" je totální blbost vymyšlená a napsaná za 5 minut a mezi ostatní je zařazena jen proto, že teď nebudu zakládat rubriku "srajdy". Časem možná jo, protože jestli bude možnost, napíšu toho víc, bavilo mě to. xD
Jinak, tohle vzniklo, když jsme se já a Bara-chan bavily o téhle fotce (OMFK, přivezte mi ho někdo, chci ho ojet), z jeho řetězů přešly k tetování a došly k názoru, že kdyby si nechal vytetovat přes celou páteř 植原卓也 (Uehara Takuya, kdyby někdo nevěděl), nebylo by to vůbec špatné. A já že to někdy musím zakomponovat do nějaké povídky. No, nakonec jsem to zakomponovala rovnou.
P.S.: Ta zmínka není žádný hate na emaře, vím, že se všichni neřežou, byl to zkrátka sekundový nápad.Byl jednou jeden malý Yuya a ten měl moc rád falešná tetování z Kostíků. Ty jogurty mu sice vůbec nechutnaly, ale co, šlo tu přece o ta tetování! Takže nutil maminku, aby mu je kupovala, ale když ta už později odmítala, že si na tom ještě vypěstuje závislost, kradl peníze, kde se dalo, aby získal svá milovaná tetování. Na zápěstí jich měl víc než nějaký emař jizev! Ale kdyby šlo jen o zápěstí... Po celých rukou, na břiše, hrudníku, krku, nohou...zkrátka všude. A když došlo místo, dokonce i na tvářích, čele a očních víčkách!

Pak však Yuya vyrostl. Už to tedy nebyl jednou jeden malý Yuya, ale jednou jeden velký Yuya. No a obtisky z Kostíků už mu nepřišly dost cool, bylo to moc mainstream. Měl to každý. Takže jednoho krásného rána vstal a zamířil rovnou k tatérovi. Co na tom, že zmeškal zkoušku na muzikál? Posadil se tam do křesílka a najednou mu došlo, že vlastně netuší, co si chce nechat vytetovat. Vtom mu ale začal zvonit mobil. Display hlásal "Takkun". A to byl ten osudový moment! Yuya sice telefon nezvedl, ale v návalu náhle inspirace si nechal vytetovat jméno svého kolegy přes celá záda. A protože k tomu přidal i srdíčko, musel se jmenovaným začít chodit, aby to nebylo divný. A tak spolu žili šťastně až do smrti!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucille-chan Lucille-chan | 14. září 2015 v 20:15 | Reagovat

Kámo neblbni,při tomhle sem tak chcípal smíchy až se mi ta povídka líbí :ddd. Hlavně dopiš článek o Advíku,né že by se mi tohle nelíbilo,ale Advíku dávám větší přednost xddd.
Tvůj milovaný Jeffy/Ciel :*

2 Will-chan Will-chan | 17. září 2015 v 16:11 | Reagovat

Awwwww nádhernej přiběh prostě Yuya a tetování forever in his life :3333 xDD

3 Donut Donut | 9. prosince 2015 v 23:28 | Reagovat

Já sice vůbec nevím, kdo je Yuya a co znamenají ty japonské znaky a tak... Ale prostě... Ta povídka mě dostala :D kostíci :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama