Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Lenost

22. září 2015 v 19:18 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Takové to, když otevřu dokument na ploše, o kterém si myslím, že je prázdný, a najdu v něm povídku. Ale jenom krátkou, nějakých 280 slov, takže jsem těch 20 přidala, aby jich bylo 300 a já to mohla označit za drabble a hodit to sem. :D
Trochu ironie, že se ten soubor jmenuje "PWP Yu-chan Takkun =))))))" a ta povídka není PWP ani trochu. A ke všemu není ani na Yuyího a Takkuna. xD
Už to dlouho nebylo něco, co není na ně dva, že? Musíme to občas prostřídat, že jo xD

Pairing: Satou Takeru/Miura Haruma
Žánr: Drabble (300 slov), shounen ai, cute.Haruma zazívá, vytáhne se do sedu a protáhne se.
"Take-chan? Nepůjdem už spát?" navrhne a jedním okem se podívá na svého společníka, do teď ležícího na gauči. Ten už také vypadá, že napůl spí.
"No tak jestli mě odneseš," odpoví Takeru, otočí se na záda. Koutky úst mu lehce pobaveně cuknou a zadívá se na svého přítele.
"Ale prosím tě, nebuď línej. Zaprvé tě neunesu a zadruhé mám pocit, že tak jako tak během cesty usnu. Ještě bysme se zabili někde na schodech. Proč jsi dával pokoj do patra?" postěžoval si Haruma.
"Co já vím?" pokrčí rameny druhý a i on zazívá, načež se také vytáhne do sedu a prohrábne si vlasy, "tak můžem zůstat spát tady, ne?" přijde s dalším řešením, které by bylo pro tuto situaci asi nejlepší.
"Bysme se nevyspali," zafrflá však Haruma, "měl sis pořídit prostornější gauč."
"Proč mě ze všeho jako viníš?"
"Protože za to můžeš! A pojď už!" pobízí ho hnědovlasý dál a donutí se své těžké kosti zvednout z gauče. Natáhne se pro ovladač a televizi s nějakým ne moc zajímavým filmem vypne.
"Jedině, když mě zvedneš," poručí si Takeru s cukajícími koutky a natáhne ruku. Haruma obrátí oči v sloup, sám však pobaveně, za onu ruku jej ale přece jen vezme a zatáhne, aby ho na ty nohy skutečně vytáhl. Jenže Takeru jej místo toho, aby mu pomohl a sám se pokusil zvednout, jedním škubnutím strhne zase na sebe, znovu rovnou do lehu. "Zůstaneme tady," zaculí se pak nevinně.
"Takeru! Baka!" zamračí se na něj Haruma, ale řečený už má oči zavřené a neodpovídá. Nějakou tu půlminutu. "Tak jak chceš. Zítra tu budeš rozlámaný hlavně ty," zamrmlá potom, když teda už rezignuje, a hlavu si položí na jeho hrudník. Zavře oči.
"Dobrou noc, Haru-chan," zašeptá Takeru a letmo ho políbí do vlasů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama