Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Advík 2015 - 1. část

20. září 2015 v 21:21 | Atashi |  Cony a srazy

Vítejte u článku o akci, o které vlastně ani nevím, jak se jmenuje! Někde se totiž píše Advik a jinde Advík. A já jsem zmatená. Ok, asi to bude jenom Advik, ale já už od začátku píšu Advík, tak mě při tom prosím nechte.
A jaké to překvapení, že článek o Advíku píšu už týden po akci! :O No jo, jenže zítra mají přijet bratranci (pochybuju, že to stihnu dopsat už dnes - je 7. srpna 2015 23:12 a já vůbec nic nestíhám, hm) a to bych pozapomínala veškeré zážitky a všechno, co se událo. Nebo teda pochybuju, že úplně všechno, spoustu věcí bylo naprosto nezapomenutelných, ale nějaké ty detaily by se mi z paměti ztratit mohly. Takže to musím stihnout, než se tady objeví! (Stejně jako dopsat Nevyřčené, přečíst 2 a půl knížky Harryho Pottera, podívat se na film a půl Harryho Pottera a pár dalších věcí, které v tom všem shonu zapomínám úplně. Myslím, že dnes v noci ani spát nepůjdu. .-.) Dost tedy k úvodu a raději už začněme.
Ještě předtím chci ale upozornit, aby se nikdo nedivil, že motám mužské a ženské rody a jednou mám v přísudku v minulém čase měkké i, jindy zase tvrdé. Já už se v těch pohlaví zkrátka nevyznám.Středa 29. července 2015 - cesta do Prahy
Na Advík jsme původně ani jet neměli, ale protože mě a Lojzíka drahá Lucille překecala (a nám hlavně moc chyběla - bydlí na druhé straně republiky :'(), tak jsme přece jen díky Lojzovým rodičům ukecali ty moje a jelo se! Přijeli pro mě před třetí hodinou odpoledne až domů a pak jsme už tedy skutečně vyrazili směr Praha! Jen jsme se teda ještě chvilku zastavili v Kauflandu... No, cesta po D1 byla překvapivě bezproblémová, najedli jsme se v Mekáči (kde jsme stihli vyděsit dva kluky na záchodech - na dámské záchody se stála snad kilometrová řada turistů, tak jsme vlezli na pánské a chudák jeden kluk si i dokonce na dveřích třikrát ověřil, jestli je správně), kde jsem si dal jako obvykle hranolky s kečupem a za všeobecného veselí a natěšenosti jsme urazili tu zhruba 350 km či jak dlouhou cestu až do Prahy, kde jsme po chvilkovém hledání v dešti kolem sedmé hodiny našli naši ubytovnu. Přivítal nás pár starších manželů a byteček s koupelnou a dvěma pokoji - Lojzovi rodiče si tedy zabrali jeden, já s Lojzou druhý. Ideální. :3 Bylo to tam vážně hezké. Pak ale přišla taková roztomilá část s dotazem ohledně Wi-Fi směřovanému na paní domovní: "A máte tady Wi-Fi?" "Co?" reagovala paní zmateně. Takže nám hned bylo jasné, že máme smůlu. Ale kdo potřebuje Wi-Fi, když jsme tu stejně kvůli Advíku, že jo? To nám tedy na náladě ani za nic neubralo!
Začali jsme si tedy tak nějak vybalovat a udělali si hezký pracovní bordel v pokoji. Nevadí. Jako stojan na obě mé paruky jsem si zabral Kofolu, Lojza je tedy mohl tak maximálně pohodit na stůl. xD Jeho smůla, měl být rychlejší. :P Každopádně, pak jsem potřeboval někam umístit svou námořnickou čepici! A co mě jen tak ve vtipu nenapadlo?


Je to teda vyfocené až teď doma, protože jsem se k tomu tam nedostala, ale je to přece hrozně cute, ne? :3

No, pak ale přišla ta chvíle, které jsem se už měsíc hrozně moc děsila. Ano, jde o ten styling paruky na Lighta Yagamiho, o čemž už jsem tady psala v jiných článcích, jak se toho bojím. Původně mi měla už dřív pomoct jedna kamarádka, ale to nakonec nějak nevyšlo, takže to zbylo na mě a na Lojzovi. Ok, co to kecám - na Lojzovi. Já tomu totiž vůbec nerozumím. A ani nemám lak.
Takže jsme se do toho pustili, i když jsem se to snažila oddálit co nejvíc. Ale jednou to přijít muselo. Třikrát jsem si do té paruky střihla, zbytek obstaral Lojza. A mělo to sakra dobrý výsledek na to, jak jsem to očekávala! Lojza je anděl. LOL. Pak jsem tedy chvilku narcisovala, že jsem úplně awesome, pak ale přišly chvíle, kdy mi přišlo, že vypadám děsně a nemohla jsem se rozhodnout! >< Televize, v jejíž odrazu jsem na sebe koukala, mi navíc kompletně zkreslovala postavu! No nevadí..
Spát jsme šli asi v jednu, myslím. Po sprše, kde trvala voda nastavit pět minut, ale samo o sobě jsme se sprchovali minuty jenom tři. (y) Ale tak to je detail. xD


Čtvrtek 30. července 2015 - Light Yagami


Ne, nemám normální fotku. Fakt ne. Protože mám za to, že když se budu takhle tvářit jako debil, bude to působit, že vypadám jako debil záměrně. A že nevypadám jako Light jenom kvůli tomu výrazu (ve skutečnosti to fakt bylo o něco málo lepší...o maličko) Ale k problémům s cosplayem až později.

Vzbudila jsem se něco před desátou (nejdřív za celé prázdniny!!) a protože Lojza ještě spal a já ho nechtěla budit, psala jsem kousek Nevyřčeného, než se probudil. Něco málo jsme pojedli a pak vyrazili do Metal shopu, kam Lojza moc chtěl. Koupil si tam nakonec tričko, no já nic, protože já už si tam stejně nakráčela s trikem s Black Veil Brides na sobě, takže jsem si tam všechno spíš jen prohlídla. Uvažovala jsem o koupi lebek, které by byly perfektní na brýle na Grella, ale dvě stovky bych za tohle fakt nevyhodila. .-. Takže tedy nemám nic.
Mírně ve skluzu jsme se vrátili zpět, i tak jsme ale zakotvili v jedné vietnamské restauraci hned před naší ubytovnou, kde jsme si dali až do konce conu poslední pořádné jídlo. Já měla polévku s kuřecím a vepřovým. Stála mě 109 korun. Přišlo mi to moc. Ale po tom, co mi přinesli vynikající polévku v misce velké jak kráva, takže jsem to ani všechno nezvládla sníst, mi ta cena nepřišla přehnaná ani trochu.

A pak už to přišlo. Hodně ve skluzu jsme se s Lojzou začali chystat na Advík. Lojza dnes šel za OC, ale měl trable s lepením řas. No a já byl Light. Nakonec jsem se rozhodla, že už dnes, protože je to nejkratší den conu. Oblékla jsem se do svého špatného oblečení - košili i kravatu jsem měla, no sako chybělo a místo těch jeho kalhot jsem vyhrabala random džíny, o kterých se do teď domnívám, že jsou pánské. Snad jsem se nesekla. No a boty jsem si vzala své tenisky. A zdar.
No ale teda ještě obvazy! Sice můj hrudník je na ženu plochý, na muže však ne tak úplně, takže jsem se raději šla úspěšně přidusit. x3 Nedýchající crossplayer - dobrý crossplayer!
Ale pak tu byla ta horší část! Ano, make-up. Jakože, dopadla jsem líp, než jsem čekala, a i v tom časovém presu jsem to nějak zvládla, ale určitě to není moje finální verze make-upu. Já se s těmi věcmi totiž fakt teprve učím. TwT Ale na moje začátky byl tohle víc než úspěch! I když jsem během toho třicetkrát prohlásila, že moje maminka má pravdu, že celý cosplay je blbost, že s tím seknu a tak dále... Hehe, stres level hard. xD
No ale pak tady byla ta nejhorší část, zdánlivě už vyřešená. Paruka. Dala jsem si ji na hlavu. A pak jsem zjistila, že ten styling se částečně změnil jen tak během noci! Ta paruka si žije vlastním životem!!! Jenže už nebyl čas to spravovat. Jakože nebylo to tak hrozné, ale když jsem věděla, že to mohlo být lepší, zklamalo mě to. Tak ale co se dalo dělat. Popadla jsem svůj homemade Death Note (málem jsem odešla bez něj), který vznikl den před odjezdem díky růžovému sešitku, černému papíru a bílé barvě na sklo (která se pořád ztrácela TwT) a vyrazili jsme. A následovalo moje depkaření, jak na mě v tramvaji koukali lidi a že moje já je v odrazu v okýnku metra děsně škaredé, hehe. No a s Lojzíkem jsme si stěžovali na to, že si nestihl udělat ten cosplay Misy ke mně :( Snad příště :3 Teď bych mu stejně jen se svým Lightem dělal ostudu xD

Na Advíku jsme byli kolem čtvrt na šest. Dřív než Advík nás však přepadla už na schodech do metra naše milovaná Lucille ve skvělém cosplayi Jeffa the Killera. :3 A hned zabarvila Lojzímu košili od umělé krve. xDD Jak jsme se tedy doobjímali, rozloučili jsme se zběžně s Lojzího rodiči a zamířili na con. (Jo, napsala jsem už teď kilometrový článek a teprve jsme na úplném začátku. xDD) Tam už na nás čekalo spoustu lidí, z čehož teda tak 3/4 cosplayerů, jestli si dobře pamatuju. Byli rozházení různě po trávníku před školou, jiní si už poslušně vyčkávali řadu na lístek. My se teda ještě posadili, než se ta řada trochu zmenší, a já se snažil schovat před světem vzhledem k mému fail cosplayi! ^^ Jakože, my tady vlastně byli kvůli Jeffíkovi (kterému jsem po vzoru mého bratra říkala po celý con...jakože Jeff, ale četla jsem to maximálně česky - tedy žádné Džef, ale normálně písmenko jé na začátku a dvě f na konci...blbě se to popisuje, to musíte prostě slyšet ><), takže nám bylo celkem jedno, jestli už budeme mít lístek nebo ještě ne. Hlavně, že jsme si mohli pokecat i živě, ne jen po skypu. :3
Pak jsme si ale přece jen do té řady stoupli, když se trochu zmenšila. A následoval nejděsivější okamžik celého dne! Zjevil se nějaký staffák s tím, že kdo si bude lístek kupovat až na místě, má jít s ním. No, tak jsem šla. Mě a i skupinku dalších odvedl až dopředu k menší řadě. A teď jsem se ve svém cosfailu ocitla úplně sama, daleko od svých kamarádů! Takový ten pocit, když se na vás nikdo nedívá, ale vy máte pocit, že čumí všichni a smějou se vám. xDDD Jakože byla jsem všem u prdele, ale ten blbý pocit. xD Naštěstí ta řada byla však krátká, takže jsem brzo taky vlastnila náramek a mohla se rychle vrátit k Lojzíkovi a Jeffíkovi! No a pak náramek dostal i Lojza (Jeffík na místě přespává, takže už ho měl dřív), takže jsme byli kompletní! :3

Jo, to já se chlubím i tím náramkem z AF. xD

Během dne se nic moc zajímavého nedělo, nepočítám-li, že jsme zahájili náš výzkum (o kterém tady bude později samostatný článek, takže teď to nebudu zbytečně moc rozebírat - už tak ten článek bude dlouhý pět kilometrů) a hledali jsme Albert! Takže jsem si prožila podobné dobrodružství jako Lojza s Jeffíkem na AFku při hledání večerky, když jsem s nimi nebyl. :'( Ale hledání Albertu taky stálo za to xD Půl hodiny jsme se to tam snažili najít, dokonce jsme se ptali dvou starších paní (poslali jsme Jeffíka s tím nožem a krví a psycho výrazem, aby se zeptal xDDDD), ale nějak jsme byli moc dezorientovaní na to, abychom to doopravdy našli. Takže až jsme si řekli, že na to už kašlem, že radši budeme o hladu, a vraceli jsme se, objevil se před námi nápis Albert velký jako kráva! Bylo to zhruba 200 metrů od budovy Advíku! *potlesk*
Pak už jsme šli na přednášku Japonsko a jiné úchylky, která byla jak jinak vtipná a plná mistra Greye z 50 odstínů šedi. Ta skončila v devět, takže jsme šli ještě na chvíli ven sednout si na trávu. Působili jsme jako sjetí. Na celé venkovní prostory jsme se s Jeffíkem hádali, když jsem mu ukradl foťáka chtěl natočit vlogís (Jeffík dal vlog na youtube, na konci článku vám to sem hodím). "Řekni, mi, kde se to zapíná!!" "Tak mi to dej!" "Nedám, jen mi řekni, kde se to zapíná!!" "Tak mi to dej!!!" "Jenom mi řekni, kde se to zapíná!!!" "TAK MI TO DEJ!!!" A pak jsme chytili výbuch smíchu. xD V tom vlogu jde naše retardace hezky vidět. A to i přesto, že je tam pěkná tma!
Jeffík nás však musel v deset opustit, protože se zamykala budova a ven a dovnitř směli jenom kuřáci. :( A protože Lojzovy rodiče se pro nás měli stavit až později, museli jsme si s Lojzíkem poradit nějak sami. Šli jsme si teda sednout na lavičku (už se to tam venku celkem vyprázdnilo, takže bylo místo) a to k nám přišel Ondra se svým basketballovým košem, kde jsme si museli povinně hodit. xD Pak jsme se začali bavit a snažili se ho naučit vyslovit "Kuroshitsuji", ale on pořád říkal "Kurositsuyi" nebo něco takového xD A pak na mě "Hej, Kuroshitsuji!" A já jenom "Říkej mi Grelli!" "Ale řekl jsem to dobře, ne?" xD A nejlepší teda bylo, když jsme mu řekli, že jsme yaoistky. A on vyvalil oči "Jehovistky?!" xDDDDD Zároveň s tím jsme se začali bavit s Tewí a jejím přítelem, kteří byli moc fajn a skvěle jsme si popovídali. Ondra se jí dvakrát v rozestupu deseti minut zeptal, kolik jí je, v kterém měsíci se narodila a zkonstatoval, že je starší. xDDD No co, už byl opilý. xDD Postupně ale začala být hrozná zima, přece jen jsme nakonec odcházeli až v půl dvanácté. Ještěže jsem měla toho Lighta, tím pádem košili a dlouhé kalhoty, protože mít jednu ze svých verzí Grella, které jsem brala s sebou, tak fakt zmrznu. xD
Cesta metrem však neznamenala úplný konec dnešního dne! Poznali jsme totiž tu divnou z metra! (Dále zmiňovaná taky jako Iharo či Jill...) Na kterou jsem se hned urazila, protože neshippuje Sebbyho a Grella. :'( Všichni jsou na mě tak zlí!! :'( xDDD


Pátek 31. července 2015 - Námořník (nebo námořnice?) Grell Sutcliff


Na pátek jsem se těšila daleko víc než na čtvrtek, protože prostě Grell! :3
To ale nic nemění na tom, že jsme zaspali. Sice jsme měli nastavený budík na půl osmou, jenže já si tam nějak zapomněla nastavit to Takuyovo krásné "I love Matsushita Yuya", takže můj mobil drnčel jako obyčejný budík... Tím pádem jsem se naštvala, zaklapla ho, lehnula zpátky, řekla si "ještě pět minut" a zavřela oči. Pak jsem je otevřela znovu a bylo o hodinu později. Takže běžím Lojzu vzbudit s tím, že jsme zaspali. Rychle se nasnídáme a pak se běžíme chystat. Tentokrát však byly přípravy bezproblémové - minimálně pro mě. Vzhledem k tomu, že jsem opět měla své srdíčkové sluneční brýle, malování očí naštěstí padlo. :3 Takže jenom trochu toho make-upu, aby můj ksicht vypadal trochu světlejší a hlavně bez větších vad. .-. Jenže jsem stejně zase nestíhala, protože jsem si dlouho dávala pohodu (volala Lucille - "Kde jste?!" "Na ubytovně, Grelli je ještě v pyžamu." "COŽE?!" xDD), pak mi daly zabrat obvazy a nalakovat si nehty taky celkem trvalo. -.-" Ale nakonec se vše zvládlo a mohli jsme vyrazit!

Dorazili jsme před dvanáctou, tím pádem jsme nestihli dvě chtěné přednášky, ale tak, přenesli jsme se přes to a zamířili na Cosplay divadlo. Upřímně, stálo celkem za prd a odešli jsme ještě před koncem. Ne teda, že by to měli soutěžící špatně připravené, to vůbec! Jenže bylo děsné ozvučení, takže jsme skoro vůbec nic neslyšeli, a fandomy nám byly naprosto cizí...
A tak jsme zase skončili venku. Zatímco Jeffík, který byl dneska za Cielka (byli jsme všichni cute námořníci, jak můžete vidět na fotce :333) běhal někde za svým senpaiem, kterého se snažil odchytit už včera, seděli jsme chvilku s Ruskem od nás ze Zlína (neměla teda cosplay...a prý asi Rusko ruší...ale pro mě to je prostě Rusko...protože ten cosplay má fakt dokonalý) venku a bavili se. Vrátil se za námi tedy Cielek, házeli jsme po sobě trávu kdovíproč.. Nevadí. Jo a kradl mi čepičku. Ale to mi nevadilo, protože já si zase půjčil jeho lodičku a hlavně - on v tom byl Cielek tak hrozně cuteeeeeee! :3333
Mám pocit, že událost, kterou popíšu teď, proběhla už před předchozím odstavcem, ale zkrátka si moc dobře nepamatuju, kdy jak a co bylo v pátek (jistá si jsem jen večerem), ale ono je to stejně celkem jedno. Potkali jsme Willa! Lépe řečeno, on se ke mně přihnal a objal mě, nadšený z Kuro kamarádů. :3 Já byla v první okamžik zmatená, protože jsem netušila, jestli osobu znám nebo ne, ale tak, když mi došlo, že ne, seznamili jsme se. xD


No a tak se z Willa stal můj hlavní nosič kabelky. :3 xD Odpojil se od své skupinky a šel s námi do Albertu. Jakože trochu sranda, když jsme se v Albertu prostě zůstali stát uprostřed uličky a kecali, zatímco civilisti nemohli projít kolem. xD V obchodě pak ale přišla pro mě další stresující situace! Tak si povídáme, teď se objeví pro mě v ten okamžik nějaká random borka, pozdraví mě a ptá se, jestli ji poznávám. Já stojím, koukám, nervózně se usmívám, dál stojím, dál koukám a dál se nervózně usmívám, protože SAKRA VŮBEC NETUŠÍM, O KOHO JDE! Nic neříkám, dál čekám, v hlavě mi to šrotuje o stošest, ale prostě nevííííím. >< Bylo to snad nejdelších 30 sekund v mém životě! Ta random borka pak mávla rukou, řekla, že si vzpomenu a zmizela mezi regály. No a já hned začala do mých společníků zmateně valit, že netuším, kdo to sakra mohl být a panebože, přijdu si tak trapně a blablabla. Uběhlo pět minut a došlo mi to. Teda, měla jsem pozdezření! Byla to Grubi! Takže jsem za ní chtěla vyslat Willa, ať se zeptá on, protože co kdybych si to myslela špatně?! Jenže ona už byla u pokladny a pak se nám vytratila. .__. Takže smůla, Grellíku!
Sami jsme šli zaplatit a hačnout si před Albert - perfektní útočiště! Nějakou dobu jsme pokecali s Willíkem a pak jsme si teda jakože řekli, že bychom mohli jít zpět na con, že ano? Tam jsme si ještě chvilku poseděli na trávě, než se objevil můj exSebastian aka Ciel a Willa si odvedl na Just Dance. qwq No a pak teda přišla ta předtím popisovaná část - přišel Rusák a já s Cielem jsme po sobě házeli trávu! Jo!
Zbytek odpoledne byl takový prázdnější. Párkrát jsme se stavili upravit se na záchody, potom nám Jeffík (ano, už ne Ciel, ale zase Jeffík - ten zmrd se byl převlíknout, protože prý vypadá jako Ciel hrozně, což vůbec není pravda, fapčil jsem nad ním chvilkama skoro tolik co nad Yuyím qwq) utekl za svýma jinýma kamarádama, tak jsme s Lojzíkem zůstali forever alone v bolestech způsobených parukou, které přicházely do takového extrému, že jsme zcela vážně uvažovali, že si je půjdeme sundat a prostě kašlem na cospy. No, neudělali jsme to, protože con bez cosplaye (jak jsem poznala na AFku) je jako Takuya bez Yuyího. Rozhodně to není špatné, ale zkrátka tomu něco podstatného chybí. Takže jsme bloumali po venku, seděli v jehličí, které nás píchalo do prdele, a zkrátka byli ztracené existence...
Než se zase vrátil Jeff a nám se udělalo postupně líp! Pokecali jsme i s Jill! Seděli jsme tam tak 2-3 hoďky na lavičkách před budovou a prostě jenom kecali. Během těch tří hodin mi napsal můj exSebastian, že jestli se za ním nechci na chvilku stavit. Řekla jsem, že se teda za 20 minut vrátím a šla jsem za ním. No, nakonec jsem tam strávila hoďku, ale jedno velké pozitivum na tom je, že jak jsme hačali v budově nahoře na schodech, zjevila se opět ta random borka z Albertu! Teda, pro mě to takové velké pozitivum v ten okamžik nebylo, protože jsem přece jen chtěla poslat Willa, ale ten zrovna nebyl nikde poblíž >.> A když se mě ta random borka zeptala, jestli už vím, tak to bylo: "Eh...no...Grubi?" zkusila jsem strašně potichu, takže mi nerozuměla. "Cože?" "Eeetto...Grubi?" zopakovala jsem hlasitějc a....BYLA TO ONA, OMFK!! NEZTRAPNILA JSEM SE PODRUHÉ!! A vlastně jsem byla hrozně ráda, protože jsem se s ní už delší dobu chtěla potkat :3 Jenže já jsem takový člověk, co si špatně pamatuje obličeje, navíc přece jen její fotky na FB pořád nestalkuju, že ano.. >< A jen tak btw, třeba ani Lojzu jsem si nepamatoval, když jsem se s ním tehdy poprvé potkal. I když, Lojzu jsem napoprvé ani neměl rád. Ale to je jiný příběh, zpět k Advíku!
Když jsem teda Grubi konečně poznala, vypadla jsem od exSebastiana a Grubi si odtáhla s sebou ke svým kamarádům. Dál jsme seděli na lavičce, Glellík depkařil, kreslil si na ruku Jeffovou umělou krví "cut 4 Yuya", "TakuYuya" a další shity a oni řešili creepypastu, k čemuž jsem neměl moc co říct, takže tak.. Chtěli jsme pak jít na Podivnosti v BL/Yaoi, ale tu přednášku nám samozřejmě zrušili, jako spoustu dalších věcí, na které jsme se těšili.. Takže jsme šli až na tu další "Ďáblové v yaoi" od úžasné Kayky Minor s upířími zuby, jejichž úloha v celém Advíku brzy přijde, nebojte se. Na této přednášce mě však rozsekala hlavně začátkem (já, Lojza a Jeffík jsme seděli u dvaří namačkaní na zemi, během přednášky jsem mylsela, že mi upadnou nohy, jak jsem si je nemohla dát nijak pohodlně): "A teď si představte, že tuto přednášku chtěli přesunout do Fashion Salonu. No tak, přednášku o yaoi do Fashion salonu, který je dvakrát menší než tenhle? Zbláznili se?!" xDDD Z přednášky jsem si odnesla pár dobrých tipů na anime, mangy a hry, ale furt je mám jenom zapsané v mobilu a ještě jsem je ani nehodila do googlu. .-. Ale to třeba jednou taky přijde.
Po přednášce tu byla část, kde nám Jeffík zase zdrhnul. A my s Lojzíkem jsme na Advík přijeli, abychom se seznámi s dalšíma fajn lidma, že ano! Takže jsme přišli s tím, že prostě půjdeme, a když uvidíme někoho cute, půjdeme ho obejmout (mezi otaku nic divného, že jo). Tak jsme šli. Už fakt nevím, jestli jsme fakt někoho stopli, ale já vím, že jsem zahlédla Harryho a Dráčka. Ty jejich cosplaye se mi hrozně líbili, takže jsem zamířila k nim pro fotku a taky pro ten hug. Následně jsme samozřejmě viděli i jednoho jistého cosplayera Happyho z Fairy Tail, ale protože já to anime neviděla, tak jsem si ho s Happym hned nespojila, i když vypadal fakt dobře, takže to pro mě byl prostě "ten modrý roztomilý". :DDDDD A viděla jsem ho už na AFku, kde mi přišel taky hrozně cute. >< Ale neoslovila jsem ho ani na AFku a ani teď přímo tady, protože na Advíku byl furt s nějakou skupinkou, kde řešili asi focení bo co já vím, ale nechtěla jsem je zkrátka rušit. No, ale k tomu roztomilému modrému se ještě v příštím odstavci dostaneme, nebojte.
Konečně přišli Tewí a ostatní! Nemohli nás najít a prý si mysleli, že dnes budeme piráti, ale teda, když viděli námořníky, docvaklo jim to. :D Takže jsme si tam šli s nimi sednout na deku (byla to taková ta skupinka ochlastů vysedávajících tam jen tak .-.) a povídali si. Ale tam Grellík zvětřil příležitost! Rozhlédl jsem se tak okolo a koho jsem neviděl! Toho roztomilého modrého téměř samotného! Takže jsme s Lojzou okamžitě vyskočili na nohy a hnali se za ním. Vyptali jsme si fotku a hug a Grellík byl naprosto spokojený. :3


Foto putovalo hned na mou tapetu na mobilu, protože...tak cute! qwq Navíc Nakashimu z AFka jsem tam měla...no, od AFka, takže už to chtělo změnu. A tahle fotka se navíc o den pozdějc taky změnila, protože...no, uvidíte.
Každopádně, s Lojzím jsme se vrátili zpět k naší skupince na deku, ale neodpustili jsme si ještě nahlas nezmínit, že je hrozně cute. A jeden z té skupinky, Kuba, na nás, že: "A kdo?" "Támhleten s těma ouškama." Kuba se zvedl a šel mu prostě dát pusu. Chování opilce, no. Jenže pak se vrátil, podíval se na mě a řekl: "A teď ty." No a teď přichází okamžik, který se mi vybaví, když se řekne Advík, a je to snad jediná věc, kterou si budu přesně do detailů pamatovat do konce života. Kuba mě prostě popadl do náruče, a i když jsem byla proti, házela jsem sebou a nadávala mu, nebylo mi to nic platné, protože sílu měl, a tak mě nesl přímo k onomu klukovi. V hlavě mi běžely myšlenky, že mě stejně kousek od něj pustí, že jo, že tohle by prostě neudělal. Jenže asi ještě nemám s opilýma lidma dostatečné zkušenosti, protože mě fakt pustil až těsně před tím modrým roztomilým klukem a řekl: "Hele, prosím tě, mohl bys jí dát pusu?" ._______________.
Největším překvapením mi ale bylo, když jsem tu pusu fakt dostala. Připadala jsem si ale děsně trapně, takže jsem jenom zamumlala nějaké "promiň" a radši šla rychle pryč. Jakože ta pusa mi vůbec nevadila, komu by vadilo dostat pusu od nejroztomilejšího kluka na celém conu? Ale jak jsem před ním v ten okamžik sakra musela vypadat?!
Následně to vypadalo, že mě tam odnese ještě přítel Tewí. A než se tak mohlo stát, radši jsem rychle zdrhala do budovy, tam kličkovala mezi davem lidí, aniž bych někoho srazila!, a vyběhla jsem až nahoru pod ubytovny, kde na schodech seděli Jill s jedním klukem, který má hrozně moc přezdívek, ale my mu začali říkal Smiley! Takže jsem si sedla k nim a až pak mi došlo, že se vlastně schovávat nemusím, protože ti ochlastové venku nemají náramek, tím pádem pro mě přijít nemůžou. .-. Ale to je jedno, s těma dvěma jsem tam stejně zůstala, protože to bylo fajn. Smiley se mě zeptal na velice inteligentní otážku: "A hele, když jsi tak jako celá v červeném, máš červené i kalhotky?" -.-" Odpovědi jsem se zdržela. Ale i tak jsem dostala přezdívku Červené kalhotky. Děkuji pěkně.
Za chvilku se tam objevil Jeff a přidal se k nám. Všichni tam chytli výbuch smíchu, když jsem přišla s NAPROSTO VÁŽNĚ MYŠLENOU otázkou "A proč se creepypasty vlastně jmenují strašidelné těstoviny?" Mě to vážně zajímalo, ale ono to všem přišlo strašně vtipné. xDD Takže jsme tam dál řešili těstoviny se zlými obličejíky a nožíky v rukách. .___. No a pak se zjevil i Lojza, který mě šel hledat! A zanedlouho potom se taky objevil....ANO, PŘESNĚ TAK, TEN MODRÝ ROZTOMILÝ! Procházel na schodech kolem nás do ubytoven, takže já si ho okamžitě stopla, protože jsem se mu chtěla omluvit (plánovala jsem to udělat kdyžtak zítra) - během conu jsem se mu omluvila ještě tolikrát, že došel k podezření, že jsem na něj snad naštvaná, že mi tu pusu dal. .___. Což není pravda, jak jsem tu už popisovala. Každopádně, dali jsme se do řeči. A od této chvíle už to nebude ten roztomilý modrý, ale Izu, dobře? Takže s Izuem jsme pokecali o všem možném - o cosplayích, barvě jeho vlasů a takové ty typické věci, kde bydlíme, kolik nám je a tak. Vytáhla jsem z něj jeho FB, protože jak už jsem tu zmiňovala - na AF jsem přijela hledat si nové kamarády. I když tohle asi vypadalo, že jsem se do něj zabouchla a budu ho uhánět. TwT Jsem mu zdůraznila, že ne, ale kdoví, jestli mi v tu chvíli věřil.. >.> No ale tak jako tak, strávili jsme spolu jenom nějakou půlhodinku, protože Lojza, ač nás prý nerad rušil, upozornil, že za chvilku musíme být o několik zastávek metra dál, kde na nás budou čekat jeho rodiče. Navíc bylo nějak 21:55 a v 22:00 se zavírala budova, takže jsme museli jít tak jako tak.
A pak to byl tak dokonalý pocit, jak jsme večer na ubytovně sundali paruky!!!!!!Sobota 1. srpna 2015 - Námořník Grell Sutcliff


...aneb nejlepší den conu, i když to ze začátku nikdo nečekal.

Dnes jsme si hezky pospali a pomalinku snídali, protože se nám ani trochu nechtělo dávat po včerejšku zase ty paruky. Tím pádem jsme na con dorazili až někdy po poledni, tak 12:30, a chtěli jít na Úchylova průvodce, ale tam nás jaksi nepustili, protože místo 15+ to bylo najednou 18+. Hm, nevadí. Dělám si prdel, nasralo mě to. Do povídek by se mi hodily japonské zákony o sexu!! Ale no nic, tak jsme šli na cosplay soutěž. Po jejím skončením jsme se potkali se Smileym (který si mě vyfotil *o*) a s ním tuto soutěž náležitě zhejtovali, protože stála za prd jako snad celá organizace Advíku. Ke cosplayerům se vyjadřovat nebudu, protože vzhledem ke špatnému ozvučení a úplně všemu jsem z nich neměla vůbec nic. Zlaté AFko v tomhle. Pokračovali jsme ale tedy rovnou na přednášku - Hate v cosplay komunitě! Ta se povedla, fakt se mi líbila, byla vtipná a zjištění, že hejty se rozdělují do podkategorií, mě pobavilo. :D
Přednáška končila po třetí a my donutili Cielka, který nás dnes opět zradil a byl Jeff, aby nám tedy zařídil to slibované focení. Takže Jeffík se šel s brbláním převléct do Cielka a zkontaktoval Effíka (úžasného fotografa, který na Advíku fotil hodně profi cosplayerů! Teď si představte, když někdo takový fotí nás. Nás. Nás, které nikdo nezná. .-.). Domluvili jsme si s ním sraz na půl paté. Čas jsme mezitím strávili...nějak. Prostě nějak neaktivně. A taky jsme se šli trochu upravit na záchody, samozřejmě. (y)


Pak jsme se opět potkali s Grubi, která šla na focení s námi! Ale fotit se odmítala. .-. Tak nám aspoň hlídala věci. x3
Každopádně, focení jsme si vážně užili, je to jeden z těch nejlepších zážitků z Advíku. Šli jsme asi kilometr mimo con hledat vodu, ať se nám to hodí k naší verzi cosplaye. :3 A po cestě jsme jedli Cielkovy brambůrky, do kterých určitě někdo něco přidal, protože jsme se smáli na čtvrtinu Prahy jak blbí. xD S Cielem jsme řešili, jak se k němu nastěhuju, budeme mít spoooouuustu dětí a to první, nepovedené, věnujeme Lojzíčkovi na hraní. x3 xDDD Pak jsme se teda fotili, z čehož jsem měla zpočátku strach, protože jsem nemohla přijít na nějaké pózy hodící se ke Grellovi. .-. Jakože jasný, pár jo, ale přece jenom, když takové focení třeba trvá hodinku, jak pořád pózovat, jak se tvářit? Ale nakonec to bylo naprosto jednoduché. Prostě jsme dělali totální kraviny a Effík nás u toho fotil. xDDD
Fotky vám dám do dalšího článku. Pokusím se vybrat nějaké, kde se všichni tváříme nějak normálně, ale bojím se, že s takovou by tam byla tak jedna fotka. .-. xD


Po focení, kolem šesté hodiny, jsme šli do Albertu, kde jsme Effíkovi koupili aspoň energeťáky a Kofolu - ON ZA TAK DOBRÉ FOTKY PROSTĚ ANI NECHTĚL PENÍZE!! A pak jsme si na chvilku sedli zase před Albert. No, "na chvilku". Teď totiž přichází ten slavný okamžik. A ano, opět tam figuruje Izu! On a ještě jeho kamarádka si prostě přišli přisednout k nám. :333 Dali jsme se do řeči a Ciel najednou přišel s: "Hej, tak jdem, ne?" Já se na něj zmateně otočila a jenom: "A kam jako?" "No a na Advík, ne?" xDDDDDDDD Prostě naše logika - jsme na conu, ale zůstáváme sedět před Albertem xDDD Ciel nás tedy opustil, ale my tam ještě zůstali dobrou hodinu, kdy za námi přišel například ještě Speedy. Oba jsme je podrobili našemu výzkumu ohledně orientace... Co tito odpověděli vám bohužel teď prozradit nemůžu (ANONYMNÍ výzkum, že ano), ale... OMG, já tak shippuju Izua a Ukeho! (O Ukem bude řeč za chvíli a Uke je vlastně seme, ale who cares.)
Tak po té hodině jsme se sebrali a zamířili tedy na con. Jenže těch 200 metrů jsme šli fakt půl hodiny - každou chvilku jsme se zastavovali a zakecali se. Postupně se k nám po cestě přidávali další - třeba Jill a - tentokrát už zase - Jeff. Takže není divu, že si nepamatuju, kdo s námi už seděl u Albertu a kdo se přidal až po cestě. .-. No a nakonec jsme zůstali stát na trávě před Advíkem v plné sestavě - přišel už i ten Uke!!! A shippování začalo!!! - a prostě jsme jen dál kecali, a zatímco Jeff telefonoval, jsme řvali, ať nám taky dá cigaretu a jestli chce napít té vodky.. xDDD Aneb dětinské hry. xDD Nevadí, hlavně že byla prdel. xD Teď se mi vybavilo, že jsem se tam na Jeffa naštvala, protože mi chtěl cosi oplatit a šel si tam pokecat s jakýmsi jinačím Grellem a říct mu jak je avsum a blablabla. Ale teda, naštvaná jsem ve skutečnosti nebyla, jen byla pak sranda pozorovat Jeffa, jak mě objímá a říká, jak moc mě má rád. xDD
No nic. Já, Lojza, Jeff, Speedy, Izu a Uke jsme zamířili na přednášku Yaoi kultura. Od Kayky Minor. Nejdřív ale poznamenám: OMG, jít na yaoi přednášku s klukama a k tomu s těma, které shippuješ. :3333333333333333333333333 Teď už ale k přednášce! Sedli jsme si a Kayky - i dnes se svými upířími zuby - začala "A kdyby mi náhodou nebylo rozumět nebo něco, tak mi řekněte, a já si ty zuby vyndám." Pak se rozpovídala o tom, proč udělala přednášku na toto téma. "...no a mně se do toho ze začátku moc nechtělo, ale když jsem se do toho zakousla-" Dál nevím, co říkala, protože nás šest vyprsklo smíchy. Nikdo nepochopil. Ale prostě...má ty upíří zuby a "zakousla jsem se do toho". xDDDDDDDDDD Byli jsme z toho mrtví ještě...no, nevím, jak ostatní, ale já jsem z toho mrtvá do teď. xDDDD Každopádně, když to Uke zopakoval naprosto náhodně během přednášky, jen tak, naše skupina se zase chlámala. A zase nikdo kolem nechápal. xDD Přednáška teda byla super, navíc jsem se dozvěděla o stránce Feministky, u které se zasměješ tolik, co u Bravo poradny, takže to bylo užitečné. xD
Po přednášce přišel Uke s geniálním návrhem! Že se sestěhujeme do jedné třídy na ubytovně a budeme celou noc koukat na Junjou Romanticu 3! Představte si to - dívat se na JR s klukama, které shippuješ :3333333333333333 Jenže ten geniální nápad měl jeden velký háček - já a Lojza jsme neměli přístup na ubytovnu, protože jsme tam jaksi nepřespávali. Takže z tohoto nakonec úplně sešlo a šlo se na Galavečer! Tam jsme si s Lojzou pořídili první (a zatím jedinou qwq) společnou fotku Ukeho a Izua.

Oni jsou tak k sežrání :33333333333333333 (Toto je ta fotka, co šla následně na tapetu mého mobilu a vystřídala jenom Izua xD)

Potom se Uke vytratil. qwq A začínalo se valčíkem a ploužákem. A valčík uměl jaksi jenom Speedy. A jaksi já, protože jsme měli v lednu se školou ples a polonézu. Takže se vytratili i ostatní a nechali nás, ať si zatančíme. Bylo to fajn, vážně. :3 I když jsme to (nebo minimálně já) celkem trollili, ale to neva, se stává. xD Pak se však přešlo na Gangnam style a makarénu - to už jsme se zase sešli všichni (kromě Ukeho) - a dotrollili to ještě víc. xDDDD Třeba já osobně jsem tam poskakovala jako retardovaný lachtan, ale prostě jsem si to užila. xDDDD Pak se to zakončilo ještě dlouhtánskou mašinkou přes celou tělocvičnu, což bylo taky něco. xDD A zkrátka za ten skvělý Galavečer moc děkuju, vynahradilo mi to ten tolik zpackaný školní ples. :33
No a museli jsme teda zase už jet. Jeff, Izu a Speedy nás šli ještě doprovodit na metro, proběhlo emocionální loučení a já s Lojzou jsme plní zážitků odjeli. Celou cestu a i potom, než jsme usnuli, jsme byli z tohoto dne naprosto unešení. Bylo to dokonalé, doopravdy. :3


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 28. září 2015 v 0:42 | Reagovat

Um... tak přemýšlím, že jsem měla začít psát koment hned, jak jsem začala číst :D Ale je to skvělý :D Ještě když si tě u některých hlášek představím, místo čtení bych byla radši, kdybys mi to osobně vyprávěla :D (A na to určitě dojde, až se sejdem :)) :D )
Grellova čepka na Yuyíkově hlavě - geniální nápad *_* Hm... a myslím, že mu by to námořnické taky slušelo :33 Omg, radši nechám představ... :D
Kowai rape face je fakt perfektní :'DDD V první moment jsem se rozesmála, ale pak si říkám "vždyť hledím do tváře seriového vraha"... ale na to ještě větší výbuch :'D umíš dělat skvělý výrazy :'DD
A snad ani nemusím říkat, jak úžasný námořnický Grellík jsi byla! :333 Moc vám to slušelo :33 A ta fotka s Willem... fakt jako by člověk koukal na Grella a Willa :'DD
Co mě ale nejvíc rozsekalo, byly Jehovistky :'DD Ale teda taková návštěva by mi vůbec nevadila! Kdyby mi zazvonily u dveří yaoistky s tím, že si chtějí povídat, to bych neměla nejmenších námitek! :DD Omg, a jak stávají u nádraží s letáčky... to by tam měli yaoi mangu? :D Fakt mě to dostalo teda :'DD
A Izu mě totálně dostal! :-O On je tak kawaii! *__________* Dostat od něj pusu, tak si okamžitě žádám, že mu ji musím oplatit! *devil smile* :DD Ale tak... mnohem zábavnější by bylo koukat, jak si dává pusu s Ukem, že ano... ehm... :D Ale fotku mají krásnou :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama