Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Nevyřčené - 16. záznamy

13. srpna 2015 v 3:37 | Atashi |  Nevyřčené
Tento díl je...hm, 15+. Stejně to ti mladší s klidem přejdou a přečtou si to, ale teď mě nikdo nemůže nařknout, že jsem neupozornila!
A je divný, jen tak btw. .-.
Sobota 25. července 2015 - 00:57

Ahoj, Taku-chan!
Je pozdě a mě už celkem pálí oči, tak bych se chtěl jenom krátce vyjádřit a ráno to případně ještě o něco málo doplnit, kdybych nenapsal vše, co teď chci. Snad to nezapomenu.
Vrátil jsem se z práce zase až něco málo po půlnoci. Teda, v práci jsme oficiálně skončili už v deset, ale pak jsme si ještě skočili na skleničku, kde jsem jim podrobně vylíčil celý ten fail s dopravou. Potřeboval jsem si někomu pořádně postěžovat, protože to fakt bylo jako naschvál. A jich se to teda tak napůl týkalo taky, protože kvůli tomu muzikálu jsme dnešní (jo, už zase včerejší) nahrávání posunuli až na pozdní odpoledne, proto jsme výjimečně končili až takhle večer. Kluci teda neví, že jsem ten muzikál chtěl vidět tak strašně moc kvůli tobě - vlastně ani netuší, že tam hraješ. Nijak se o to nezajímali a já ani nepovažoval za důležité se jim o tom zmínit. Nač taky? Ještě by se mě zase vyptávali na tebe. A to, že jsme spolu my dva chodili jim ani říct neplánuju, stejně tak to, že se mi líbí i kluci, pokud mě k tomu nějak nedotlačí okolnosti. Není to tak, že bych těm třem nevěřil, nemyslím si ani, že by se jejich chování ke mně pak nějak výrazně změnilo, ale i tak... Už tak jsem tam občas trochu navíc. Není to tak, že by mě nějak odstrkovali, spíš jde o to, že oni se znají daleko delší dobu, mají spolu spoustu zážitků a vzpomínek a takhle, takže sem tam nevím, na co naráží. Ale to je jedno, to teď neřešme.

Co je důležité, chci tě pochválit. Opět jsi na jevišti odvedl naprosto bravurní výkon, přesně tak, jak jsem předpokládal. Celý muzikál se mi moc líbil - teda, skoro celý, to, co jsem viděl. Jo, ten dement, který se vřítil do sálu zhruba dvacet minut po začátku, když jsi byl zrovna na scéně i ty, a strhl tím na sebe přehnaně moc pozornosti, jsem byl já. Bylo to hloupé, to na jednu stranu ano, na druhou jsem byl však rád, že jsem nakonec neprošvihl až tak velkou část. Omlouvám se za to, no ale vysvětlení máš přece jen v mém předchozím zápisu. Hele a jaká to náhoda, že pak do práce a z ní nebyl nejmenší problém se dostat bez jakéhokoliv stání navíc! Je to nějaké spiknutí, určitě jo.
Každopádně, na Song writers si zajdu ještě jednou, pokud mi to lístky a práce dovolí, slibuju. Chci to vidět od úplného začátku. Z domu vyrazím s tříhodinovým předstihem a klidně tam budu dvě hodiny čekat!

Teď už ale na to psaní skoro nevidím, takže už ti raději popřeji dobrou noc, krásné sny a půjdu spát... ^^


Sobota 25. července 2015 - 17:23

Ahoj, Taku-chan~
Víš, co mi teď tak najednou začalo ve velkém chybět? Tvoje přítomnost, teď myslím ale spíš po té fyzické stránce. Jako...tvoje tělo, víš? Tvoje rty, když mě laskaly po celém těle. Tvé ruce, které se už mě celého musely znát nazpaměť. To, jak jsme se k sobě vždycky pevně tiskli, tělo na tělo. Jak byla tvá kůže vždycky rozpálená, tvoje tváře červené. Jak jsi zrychleně dýchal. Jak jsi sténal. Moje jméno. Ano, moje jméno vždycky znělo z tvých rtů strašně krásně, hlavně v těchto chvílích. Plné citů. Když zavřu oči, jako bych to i slyšel. Mám tě celého před sebou. Vidím tvoje oči plné touhy. Chceš mě, hrozně moc. Strhneš mě pod sebe. Jako bych i cítil tvé rty na mém krku. Tvůj horký dech. Šeptáš, že jsem krásný... Že mě miluješ... Že mě neopustíš. Jedna tvá ruka zpracovává moji erekci, prsty té druhé do mě mezitím zasouváš. Jsi opatrný a ohleduplný, bez přípravy bys to nikdy neudělal. Až když neodbytně žádám o víc, vnikneš do mě. Tohle jsem nikdy nikomu nedovolil. Vlastně ani už nikdy nikomu nedovolím. Miloval jsem tě, proto jsem se ti vždycky podřídil. Na druhou stranu to byl vždycky tak opojný pocit, cítit tě hluboko v sobě. To a tvá ruka v mém klíně mě vynášely na vrchol blaha. Vždy ses staral hlavně o mé uspokojení, i když jsi nemusel, a hlídal ses, vlastně i ve chvílích, kdy já chtěl opak. Abys mi neublížil a aby mi tvoje jednání přivozovalo jen slast. Sex s tebou byl...skvělý.
A vůbec, jak ti to šlo i pusou. V orálním sexu jsi zatraceně dobrý. Chybí mi tvoje horká ústa, jak jsi mě jimi pokaždé pomalu až doháněl k šílenství. Tvé doteky celkově mi schází. Sám musíš vědět, že tohle pravačka prostě nenahradí.
A moje ruka fakt už vůbec nemá šanci nahradit tvoje objetí, když jsme skončili. A pusu na dobrou noc taky nemám jak dostat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 13. srpna 2015 v 4:33 | Reagovat

AAAwwwhh... já věděla, že dnes nemám jít spát dřív... Teď ani nevím, k čemu se vyjídřit dřív... :D
Skvělé, že stihl ještě kus představení :33 Sice přišel později, ale možná si ho tam tak Takuya tuplem všiml :D :33
A celý ten poslední odstavec byl prostě úžasný :33 V té části, "že mě neopustíš", jsem se na chvilku zadrhla... T_T Ale pak se to rozjelo a hltala jsem slovo za slovem :33
Teď si vůbec netroufám odhadovat, co bude v příštím díle... ale moc se těším :))

2 Will-chan Will-chan | 25. srpna 2015 v 1:26 | Reagovat

Aaaaawwwwww....:33333 nádherná část :3333....jdu na další!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama