Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Nevyřčené - 15. záznamy

11. srpna 2015 v 1:17 | Atashi |  NevyřčenéPátek 24. července 2015 - 01:11

Ahoj, Taku-chan!
Jo, vím, že jsem říkal, že půjdu spát, tohle je jen teď tak na rychlo.
Teď jen tak mimochodem, uvědomil jsem si, že už je to dva měsíce od mých narozenin, protože jak jsem psal ten datum, z nějakého divného důvodu, který nevím ani já sám, napsal jsem místo 24. července 24. května. To se občas stane, hlavně, když na půl spím. Jo a ten čas je náhoda, fakt jsem nečekal na žádný takový "epický".

Teď ale jen narychlo k tomu, proč teda ještě nespím, když jsem už skoro před hodinou chtěl. Taku-chan, ono mi tady straší! TwT Víš přece, že v této části města bývá skoro vždycky v nočních hodinách klid, jen občas tady slyším projet nějaké to auto... No ale teď tu slyším nějaké divné zvuky venku od okna a od toho okamžiku, co se na ně soustředím, tady všechno nějak zvláštně lupe a šramotí! Že by se ta Daisy jenom zpozdila, jak jsem ji tehdy ignoroval? TwT Bojím se jít k oknu a zavřít ho, že mě tam něco sežere. TwT (Kdybych šel k oknu a zavřel ho, tak se tu do rána upeču.) Taku-chan, jestli umřu, nech mi prosím vystrojit krásný pohřeb! Měl jsem tě moc rád!

LOL. Ne, ve skutečnosti se nebojím, tak dětinský zase nejsem. xD Myslím, že mi na parapetu jen přistál nějaký pták a chvilku tam pochodoval, protože už to pár minut neslyším. Chtěl jsem ti to ale napsat - vždyť s těmito kravinami jsem se ti přece svěřoval vždycky.

Co si ale pamatuju, kdy jsem se naposledy takto večer doopravdy bál... To jak jsme se dívali na tu Arcanu, vzpomínáš si? Jak ti tam ti hnusní zombíci vyrvali srdce a ty jsi mě ani dopředu nevaroval, že mám něco takového čekat! Tehdy jsem se fakt bál, že mi umřeš, tak jsem tě nutil zůstat vzhůru celou noc. Jo, vím, že to byla hloupost - proč bys taky jen tak v noci umíral, že jo, když ti bylo 25 let a nebyl jsi nijak nemocný. Já ale nemůžu za to, že tak přesvědčivě hraješ! Kdybys v tom filmu fakt nevypadal tak moc mrtvě, tak to pak nemám celou noc před očima!

Oh, teď tam něco venku křachlo. Buď se už Daisy na okně neudržela a spadla (ta rána by z prvního patra tak odpovídala) anebo to byl někdo ze sousedů a něco upustil (nebo případně spadl sám). Ne, teď jsem se ale fakt lekl, bylo to celkem hlasité. xD
No nic, hele, teď už to jdu fakt radši zaspat.
Dobrou.


Pátek 24. července 2015 - 13:04

Ahoj, Taku-chan.
Jsem totálně na nervy, ani nemůžu pořádně psát, trefuju se do špatných písmenek a musím to pořád opravovat. Na 13:30 mám lístky na tvoje Song writers a tvrdnu v zácpě. Poslouchám tu všechny písničky, které jsi ty kdy nazpíval, abych se trochu zklidnil, ale nepomáhá to. Nemám šanci stihnout to včas a hrozně mě to mrzí. Doufám, že se tam dostanu aspoň na druhou polovinu. No tak, ať mi to štěstí trochu přeje!
Jo, měl jsem vyrazit dřív, moje chyba. Jenže já měl všechno naplánované tak, abych bez jakýchkoliv problémů stíhal, ještě jsem měl i menší časovou rezervu! Takže jsem před chvilkou stihl i po telefonu seřvat Yusukeho, který mi v poledne řekl, že dnes zácpy nejsou. Nebo teda minimálně nebyly, když on jel do práce. Samozřejmě, že jsem se mu pak omluvil. Moc dobře vím, že on za to nemůže a on zase chápe mou potřebu se vyventilovat. No jo, ale jak jsem zjistil, vůbec to nepomohlo. A tady tohle mi taky nepomáhá. Ach jo. Hrozně dlouho jsem se na ten muzikál těšil, už dlouho jsem tě nikde hrát neviděl. Vím, že odvedeš jako vždy perfektní výkon, ty to ani jinak neumíš. Jasně, že bych se na tebe mohl jít podívat někdy jindy, nehrajete přece jen dneska. Peníze nejsou problém, spíš se bojím, že buď už neseženu lístky, fakt jsou dost žádané, anebo když ještě budou volné, zkomplikuje mi to práce a stejně to nevyjde. Není to fér.
Hele, už se to trochu hne. Tak já teď skončím. Drž mi palce, ať stihnu aspoň kousek. Díky.
Ahoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 11. srpna 2015 v 2:52 | Reagovat

Jeeeej, snad to stihne! O_O (Jsem si vzpomněla na jednu scénu z filmu "Božský Bruce"... taky by to chtělo mávnout a mít volný průjezd...)
Snad ale stihne dojet aspoň na kousek... a Takuya kdyby ho tam uviděl... Už se nemůžu dočkat další části, abych se dozvěděla, jak to dopadne a co se stane :33
A s těmi zvuky... já bych se teda hodě bála, zvlášť být sama...

2 Will-chan Will-chan | 25. srpna 2015 v 1:19 | Reagovat

Oh, teď tam něco venku křachlo. Buď se už Daisy na okně neudržela a spadla (ta rána by z prvního patra tak odpovídala) anebo to byl někdo ze sousedů a něco upustil (nebo případně spadl sám).  xDDDDDDDDDDDDD chcípám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama