Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Nevyřčené - 11. záznamy

2. srpna 2015 v 15:57 | Atashi |  NevyřčenéStředa 15. července 2015 - 19:54

Ahoj, Taku-chan!
Dneska jsme měli konečně volno mezi všemi těmi koncerty, hned zítra ale následuje další. Tak jsem si dneska udělal pohodu a byl jsem u Yusukeho. Tohle je zase jedna z věcí, kterou bych ti normálně neřekl, protože Yusuke byl vždycky osoba, která ti vadila nejvíc. Vlastně bych ti to za normálních okolností nepsal ani sem, přece jenom, nebudu z toho úplně dělat nějaký deníček, kde budu jako nějaká puberťačka vypisovat, jak jsme si s kámoškou lakovaly nehty. Tady jde o to, že jsme se s Yusukem bavili o tobě, Taku-chan.
Já Yusukemu doopravdy věřím. Neznám ho sice moc dlouho, vlastně necelé dva roky, ale jak ty sám víš, je mi dost blízký, rozumíme si. Nevím, jestli ho považuju přímo za nejlepšího kamaráda, ale mezi ty lepší určitě patří. Takže o všem ví, všechno jsem mu pověděl. Je první a asi taky poslední osobou, které jsem se svěřil s tím, že jsme se já a ty rozešli. No, on je taky Yusuke jedinou osobou, které jsem kdy svěřil, že my dva spolu chodíme. Normálně bych to neudělal, ale když mi on pověděl, že se mu líbí kluci, zejména teda ten Shohei, přišlo mi nefér před ním dál hrát, jak moc jsem hetero já. Takže tehdy se pro mě stal nejbližší osobou, kromě tebe samozřejmě. Mohl jsem si mu postěžovat na cokoliv, co se mezi námi dvěma zase stalo. Ne že bych ho tím obtěžoval nějak často! Ale sem tam na to zkrátka řeč přišla, podobně však i z jeho strany - vztah se Shoheiem taky nikdy neměl úplně bezproblémový. Ale je tady rozebírat nechci. Minimálně ne teď.
Teď ti chci říct, co přesně jsme ohledně tebe dnes probírali. Teda, to snad ani není potřeba, musí ti to být jasné od začátku. Během dneška jsem mu ve zkratce popsal všechny naše neshody a vypíchl jenom ty nejdůležitější, zlomové momenty. A k nim samozřejmě patří hlavně ten náš poslední chat. Víš, já chtěl vědět, co si o tom myslí i někdo třetí, někdo, kdo není tak zaujatý jako my, aby mohl posoudit, který z nás dvou dělal tu chybu. A Yusuke je takový... prostě Yusuke, vždyť ty ho taky aspoň trochu znáš. Řekl bych, že on se na to hodí. A to nejen proto, že mi dal za pravdu. Ano, Yusuke řekl, že to, jak jsi ty vyváděl, bylo skutečně přehnané - tím pádem vina náleží z větší části tobě. Dodal sice, že jsem se mohl pokusit chovat k tobě trochu jinak, když tě mám tolik rád, že by to mezi námi nemuselo dopadnout takhle, kdybych si o tom s tebou někdy v klidu promluvil a pokusil se to nějak rozumně vyřešit. A taky dodal, že takhle to vidí po mojí verzi.
A já s ním naprosto souhlasím. Myslím si, že vina je hlavně na tvé straně. Ale taky si myslím, že jsem se k tobě mohl chovat líp, snažit se tě trochu pochopit a nebýt na tebe jen hloupě naštvaný. A stejně tak to mám ohledně toho, že to Yusuke nemůže na sto procent posoudit, když slyšel jen mou verzi. Kdyby si poslechl i tebe a to, jak jsi to cítil ty, třeba by trochu změnil názor. Upřímně si ale myslím, že ty bys mu lhal. Že by sis přimyslel nějaké věci, abys z toho nevyšel úplně nejhůř.
Ty nejsi lhář, to přece vím, a ani to o tobě nechci tvrdit. Ale vždy, když se dostaneš do nějaké komplikované situace, kterou nezvládáš, začneš hrozně zmatkovat a povídat všechno možné, aby se to nějak spravilo, i když je to třeba - nechtěná - lež. Nemám ti to za zlé, ty holt takový jsi a tohle respektuju. Každý zvládá nátlak jinak.
Teď ale nechci, aby to vypadalo, že potřebuju, aby náš spor někdo nějak soudil. O to mi nešlo. Já si jen přál trochu pochopení a chtěl jsem vědět, jestli si taky o tom celém někdo myslí to samé jako já. Anebo jestli jsem úplně mimo.
Co z toho tedy vyplývá? Taku-chan, ty jsi zbytečně moc hysterický, žárlivý a všechno zveličuješ. Nemusel jsi to tolik přehánět. A já? Já se měl zachovat rozumně, popovídat si s tebou o tom, snažit se pochopit i tvůj postoj a zkusit najít nějaký kompromis. A teď bychom se třeba spolu váleli šťastní na gauči. Škoda.

A já už si půjdu lehnout, jsem unavený. I když je ještě celkem brzo, já vím.
Dobrou noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 2. srpna 2015 v 23:09 | Reagovat

Oww... Yuya takový na prášky, ještě že se mohl vykecat i jinak, než do mobilu... Ale pořád ještě mám dobrý pocit z toho, že Takuya byl na jejich koncertě... doufám, že se setkají i nějak blíž... face to face...

2 Ryuu L Ryuu L | Web | 4. srpna 2015 v 14:52 | Reagovat

teda, mám čo doháňať *blush* :(( každopádne máš nádherný nový dess a už sa neviem dočkať kedy sa schovám večer do postele s tabletom a dočítam všetky neresti >:3 i cant wait \(*3*)/

3 Will-chan Will-chan | 8. srpna 2015 v 21:07 | Reagovat

Ouuuu......dobře Yuya se vykecal zase do mobilu ale doufam taky že se setkaj ještě nejak osobne....sami dva.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama