Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Super-produktivní červenec

21. července 2015 v 20:18 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
Doumo, X4 deeeeeesu! Yoroshiku onegaishimasu!

Eh, ano, zase jsem se po dlouhé době dívala na nějaká ta videa s X4 (i když jsem teda ve sledování stále hoooodně pozadu) a vzhledem k tomu, že ono přeškrtnuté říkají všude, byla jsem nakažena. Ale o X4 se tady teď bavit nechci. V tomto článku sice ano, ale až později.

Teď ale k tomu, co mi na červenci přijde tak super-produktivního. Když se nakouknete do archivu mého blogu, spatříte tam u každého měsíce s trochou štěstí aspoň jeden článek, jsou však i výjimky, kdy jsem na blog nehodila vůbec nic. No ale loni v červenci bylo článků 34! Pomineme fakt, že to byl blog založen a kopírovala jsem sem spoustu povídek z předchozího blogu a dělala rozcestníky a další kraviny. A teď, letos, už máme i s tímto 9 + další jsou přednastavené a ještě další přednastavené a i normálně vydané budou! Kdyby to někoho zajímalo, ty přednastavené jsou další díly povídky Nevyřčené, i když to asi zajímá málokoho, protože tato povídka má zřejmě jenom jednoho navíc vcelku nejistého čtenáře (kromě mě - pochopitelně si to musím po sobě vždycky přečíst, že ano o.o), takže kdyby vás náhodou bylo víc, bylo by celkem fajn, kdybyste se ozvali. To jen tak mimochodem.
Každopádně, tento červenec bude daleko produktivnější, protože mě jaksi chytila blogová nálada, což už tady pěkně dlouho nebylo! A to je dobře! Doufám. o.o Takže snad mi to vydrží delší dobu a blog projde plánovanou inovací. Ano, čtete dobře! Včera (nebo teda dneska) v noci jsem totiž nemohla usnout a napadlo mě spoustu námětů na články a tak. Jenže na tomto blogu zatím vládnou ve velkém pouze povídky, jak si můžete všimnout. Takže čím vším to tady chci rozšířit?


Chytré článečky
Název rubriky vidím na Rádoby chytré články, ale zní mi to celkem nic moc, takže pokud by někdo měl lepší nápad, sem s ním!
Půjde naprosto jednoduše o to, že budu mít nějaké téma, ke kterému vyjádřím svůj názor, zamyslím se nad ním, sepíšu něco podobného úvaze nebo tak něco. A často budou bývat na téma týdne. Teda, určitě nebude pravidlo, že budu psát pokaždé na téma týdne, ale když bude nějaké téma, ke kterému budu mít co říct, tak se samozřejmě vyjádřím.

Yu-chan, seX4, Takkun a další takoví hošci
Chci věnovat jednu rubriku taky mým slavným oblíbencům. Nebo teda možná dvě rubriky. Anebo tři, anebo čtyři, to se nějak nemůžu rozhodnout. Tohle bude chtít ještě promyslet. nevím totiž, jestli zařadit Yuyího s X4 dohromady nebo zvlášť, jestli Takuyovi dělat samostatnou rubriku anebo jestli to nehodit všechno do jedné, protože je dost možné, že se to tady bude hemžit články o Yuyím s Takkunem, takže těžko říct, jestli to pak zařadit k Yuyímu nebo Takkunovi.. Nebo jim založit společnou rubriku? Ach jo. Ještě si to promyslím, ale asi to bude 1. Yu-chan a jeho X4 a 2. ten zbytek, která teda bude obsahovat Takkuna, Yusukeho, Harumu, Takkuna společně s Yuyím a tak dále a tak dále..
A co vlastně do té rubriky o nich budu přidávat? Nechci sem házet žádné žhavé novinky a informace o těchto celebritách, spíš jenom nějaké fotky, které mě uchvátí, mé oblíbené písničky, videa a různé moje postřehy o nich. A tak dále. Zkrátka moje fangirlení. A zároveň by to některé neznalce mohlo alespoň trochu informovat o existenci těch všech, o kterých píšu povídky, a tím pádem by si je pak taky mohli přečíst. :3

Cosplay
Jak si ti pozornější z vás mohli všimnout, už asi dva měsíce v menu svítí i rubrika cosplay, která vlastně nefunguje. Je to tím, že jsem ji vlastně chtěla zprovoznit, ale vzhledem k tomu, že žádný můj pořádný cosplay není 100% hotový, nebylo tedy ani žádné focení. Ale vidím to tak, že rubriku už tak polovičně uvedu do provozu, prozatím tam však budou jen reportáže z conů a srazů. A časem by se to snad mohlo rozrůst..

Další drobnosti
Napadá mě ještě pár menších rubrik, jako například co mě uchvátilo, ale to všechno by bylo až později, protože to ještě nemám vymyšlené vůbec. Takže tohle spíš jen do budoucna, abyste věděli, že se toho vlastně plánuje víc.

Nevím, jak vám, ale mně tento článek přijde trochu zmatený a bojím se, že nakonec vůbec nesděluje to, co jsem chtěla. Ale omluvte to - zavařený mozek. Takže snad jste z toho aspoň něco pochopili.
Do změn a psaní článků (+povídek, samozřejmě, ty na blogu budou mít i nadále pochopitelně první místo) se pustím zkrátka teď během týdne, nečekejte to už dneska. Asi si nejdřív na papíře všechno rozvrhnu, pak udělám nové rozcestníky, upravím menu a tak. Však vy jistě víte..

Možná si teď ale říkáte, proč sakra dělám nějaké nové rubriky, když například recenze jsou skoro prázdné? Řeknu vám to na rovinu, do recenzí se mi teď zkrátka nechce. Na začátku měsíce jsem napsala to Kuroshitsuji a zatím se mi k ničemu dalšímu nechce. Ale asi to vidím tak, že dodělám nejdřív všechna anime (v konečném výsledku jsem jich vlastně moc neviděla), pak půjdu na doramy a nakonec se dostaneme k vytouženým Kuromyu a dalšímu divadlu.
No, já teď jen můžu doufat, že to s novými rubrikami nedopadne stejně jako s recenzemi, protože do nich jsem taky ze začátku byla zapálená.

Btw, jak jste si museli všimnout, v poslední době si hrozně libuju v poznámkách v závorkách, kurzívě, přeškrtnutému textu a tak dále. Nevím proč, ale snad mě to přejde, přece jenom to seX4 tam vypadá celkem blbě, co si budeme povídat. I když, je pravda, že přímo k tomuto mám jistý svůj vztah, ale k tomu až v rubrice X4. Brzy to přijde, těšte se.
A k těm závorkám, jestli si někdo všiml, ony se hodně rozmohly i v Nevyřčené, protože Yuya toho kolikrát chce říct tolik najednou, že tam zkrátka nacpe 150 závorek, které celý text činí docela nepřehledným a nepochopitelným. Ok, dělám si prdel, Yuya za níc nemůže, já se jen bojím, že tu myšlenku zapomenu, než dokončím odstavec.

A teď už jsem asi řekla vše, co jsem tímto článkem chtěla. Vlastně i víc než jsem chtěla. Radši půjdu hrát the Waitress nebo si číst Harryho Pottera. .-.
Zatím se mějte!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 21. července 2015 v 20:22 | Reagovat

pěkný

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 23. července 2015 v 16:53 | Reagovat

Držím pěsti s články a moc se na ně těším :33 Sama přemýšlím, jak jsem to dřív dělala, že jsem přidávala i 50 článků... vždycky mrknu do archivu a jen kroutím hlavou :DD
Název "Rádoby chytré články" se mi líbí :D Přijde mi to neotřelé a dokonce i roztomilé :)) A samu mě nenapadá ani nic jiného... možná tak "tematické články" nebo něco jako "moje úvahy"...
Fangirlovací rubriku rozhodně beru, já jako neznalec bych se o nich aspoň víc dozvěděla :) A každopádně ti držím pěsti, ať ti to s těma rubrikama vyjde a jsi do nich zapálená pořád :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama