Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Nevyřčené - 3. záznamy

16. července 2015 v 21:17 | Atashi |  Nevyřčené
Ok, rozhodla jsem se. Zveřejňování bude probíhat po dvou dnech, dvou hodinách a dvaceti minutách. V tomto odstupu jsem totiž náhodou zveřejnila první a druhý díl.
Enjoy. x3
Pondělí 6. července 2015 - 23:55

Ahoj, Taku-chan!
Hrozně mě bolí hlava, právě jsem se vrátil z práce. Ano, teprve o půlnoci. Po tom, co jsem měl teď to volno, musela samozřejmě nastoupit makačka. Nahrávali jsme nepřetržitě celé odpoledne, abychom toho stihli co nejvíc - jsme trochu ve skluzu. Jo, my jsme prostě takoví, bereme si volno, abychom se pak mohli honit. A ne, ani na to nemysli! Honit jako spěchat, nic jiného tím nemyslím!
No, každopádně, já si teď skočím vyčistit zuby, abych si už mohl jít lehnout, a pak se k tobě vrátím.

Tak jsem zpátky, Taku-chan.
Chtěl bych se ti svěřit s tím, nad čím jsem dnes (opět teda včera, protože už je zase pár minut po půlnoci) skoro celý den přemýšlel, když byl teda na přemýšlení čas. Jde o tvůj názor na moje písničky. Zajímalo by mě, nakolik jsou tvé názory subjektivního rázu - jakože stylu chodíme spolu, milujeme se = moje písničky jsou super; rozešli jsme se, už se nemáme rádi = moje písničky stojí za prd.

Mimochodem, jen taková vsuvka, než na to zapomenu! Ta Daisy nepřišla ani dnes, takže se snad nemám čeho bát. To jen tak pro info.

Víš, podle mě jsi doopravdy upřímný člověk, Taku-chan. Na druhou stranu jsi ale taky moc hodný, takže bys mi asi nebyl schopný říct, že je na mých písničkách něco zlého a to jenom proto, abych nebyl smutný. (No ale jinak, na dělání hysterických scén ohledně blbostí a nakonec na dramatický rozchod to srdce máš, že ano?) Myslím ale, že se ti líbit musely. Aspoň trošku určitě. Ne proto, že jsi to říkal, ale proto, že jsem kolikrát přišel domů (respektive k tobě, ale tam jsem se přece jen cítil jistou dobu jako doma) a slyšel, jak ti nějaká v kuchyni hraje, zatímco vaříš. Anebo že nějakou máš jako vyzvánění. Anebo že si některou z melodií začneš sem tam broukat. V ten okamžik jsem si vždycky říkal, že to, co dělám, má smysl, když se to skutečně líbí. Nikdy mě nepotěšilo víc jakékoliv umístění v nějakém žebříčku než tohle. To byla ale přece jen moje sólová kariéra.
Písničky od X4 už se ti asi ale tolik nelíbily, co? A určitě ani nelíbí. Tady přemýšlím ještě víc, jak jsi to teda měl. Já tehdy sice určitou skupinu fanoušků ztratil, ale i tak naše songy stále končily na dobrých příčkách a naše album se prodávalo hodně, opravdu hodně rychle. Ale co ty? Tvůj názor pro mě vždycky moc znamenal. Žádnou z těch písniček sis už nebroukal ani ji neměl jako vyzvánění. Občas sis ji sice poslechl, ale i to bylo dost výjimečné. A bylo tohle proto, že ti ty písničky fakt přišly špatné, anebo prostě proto, že nemáš rád SJ, Maxe a Kodaie? Zajímalo by mě to. Na to ale já nepřijdu, na tohle mi budeš muset odpovědět ty sám. Doufám, že mi někdy odpovíš…
Když jsme založili X4, říkal jsi mi, že jsi šťastný se mnou a že mi to moc přeješ, když mě takto bude má práce bavit ještě daleko víc. To tvé nadšení však pomalu, ale jistě opadávalo, což? Najednou jsi zase vytáhl naši hádku z loňska a znovu ses mi nebál vecpat, že jsem děvka. A to bez jakýchkoliv pádných argumentů! Tak jsem si během koncertu rozepnul košili. Tak byl můj tanec v klipu k Naked Night trochu jinačí než obvykle, ale za striptýz bych to vážně nepovažoval, protože všechno oblečení na mě přece jen zůstalo. Tak natáčím filmy a hraju v muzikálech, ve kterých je postava, kterou hraji (postava - ne já) zamilovaná do nějaké dívky. Tak jdu občas někam s kamarády a vrátím se v pozdějších hodinách. NO A CO JAKO? Víš, co mě fakt dorazilo? Jak jsi tehdy jednou přišel s tím, že by sis mě nejradši přivázal k posteli a už mě nikdy nikam nepustil. Zbláznil ses. Že prý to táhnu potajnu s Yusukem. A potom, že prý s Kodaiem. Že s nimi spím, protože ty mi nestačíš. Děláš, jako bych snad byl nějak zvlášť odvařený z blonďáků, i když, abys věděl, Yusuke už je nějakou dobu černovlasý. Proč ne třeba SJ? Anebo Kouki? Oh, počkat, s ním to však podle tebe táhnu taky, co? Ne, počkej, to jsem si spletl, s ním jsem prý spal jen dvakrát. Škoda jen, že o tom nic nevím. Ale však co, to je jedno, prostě to tak bylo, protože tvoje paranoia je vždycky pravdivá, že? Hlavně ale, že tobě nikdy nevadilo dělat si ze mě děvku. Podržet ti, kdykoliv se ti zamanulo, a že to teda bylo docela často. To se ti líbilo, ne? Přežil by sis tak spokojeně celý život, kdyby sis mě k té posteli fakt uvázal, jenom mě krmil a spal se mnou. Bez doprovodu bys mě nepustil asi ani na záchod, že? No nádhera. A jak jsi to tehdy kdysi říkal, když už jsme u toho? Že jsem s tebou kvůli jídlu a sexu? To, že vaříš dobře, ještě neznamená, že bych se nemohl najíst v restauraci. A o sexu bych na tvém místě fakt pomlčel - obyčejně jsme se líbali a moje košile najednou ležela na zemi, kalhoty jsem měl někde u kolen. No, uznávám, že kolikrát šlo i o mou iniciativu, ale i ty jsi to měl mnohokrát na svědomí. Měl by sis trochu promýšlet, co říkáš, protože to vážně občas postrádá logiku i smysl.
A pro teď už raději končím. Čau.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 27. července 2015 v 16:57 | Reagovat

Taku-chan, ty žárlivá stíhačko...
Líbí se mi, jak je to v du formě a jak se Yuya ze všeho vypisuje, a ten naštvaný konec... Jen do něj! Jen ho sprdni za tu děvku... (Furt doufám, že si k sobě nějakým zázrakem najdou cestu zpátky... ale asi marně, že? :D Jdu na další část :D)

2 Will-chan Will-chan | 8. srpna 2015 v 19:44 | Reagovat

:O Ouuuuu.....tkže Taku-chan mu říkal že je děvka.....:o to zabolí ale doufám že se spolu daj zase dohromady....Jde se na další kapitolu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama