Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Letní prázdniny

17. července 2015 v 21:41 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
...jsou myslím to nejvýstižnější slovní spojení, které popisuje můj stav. S nimi totiž přichází jak to dobré, tak to špatné.

Vlastně, když to tak vezmu, na letních prázdninách je dobrá jen jediná věc - není škola. Jasně, že s tím přichází spoustu výhod, jako je například kompletní posunutí mé obvyklé denní aktivity - spát se chodí později než o půlnoci a budí se až na oběd, přičemž se z postele fakt vstane až ve dvě hodiny. Potom nejsou domácí úkoly, tím pádem odpadá spoustu povinností a je víc času na zábavu. No, ale celkově je to pořád jen jedna věc. (+Teda to, že během týdne nejsou rodiče doma, ale v práci, což je kolikrát dost potěšující. Ale to je jen maličkost.)

Hlavní nevýhodou letních prázdnin, kterou pociťují právě teď, je neskutečné vedro. Fakt bych radši po zbytek života žila v mínus dvaceti (protože to člověk zaleze domů, kde je teplo a vše je ok), než mít ve stínu 34 stupňů, na slunci 50 (a možná i víc, ten teploměr to totiž výš nezvládne) a v místnosti, kde právě sedím, 32. Když je takový hnusný hic, nedá se dělat fakt nic. Mám spoustu času na psaní povídek, jenže mám zavařený mozek, takže ze sebe vypotím maximálně to Nevyřčené, protože to je vážně jednoduché napsat. Stačí přijít na téma na díl a už to není nic těžkého. Ráda bych se ale pokusila po hoooodně dlouhé době dokončit další díly Grellových červených strastí, protože ty se mi zase nějak zalíbily. A taky bych si napsala nějaké TakuYuya PWP, i když jak se znám, k tomu se asi nedokopu. Mám ale strašný nedostatek yaoi na ně dva. Asi mám absťák. Asi určitě. Pár dní už se celkem klepu. No, ale teď už to ustává, tak jsem si snad zvykla a uvědomila si, že jestli teď na ně budu chtít yaoi (nebo vlastně úplně cokoliv spojené s těma dvěma), budu si ho muset napsat sama. Au.
Jen tak btw, nějak mi došlo, že většina mých povídek je furt na jedno brdo. Měla bych se začít pořádně věnovat těm dějovým kapitolovkám, co mám rozepsané, a ne pořád v každé povídce rozebírat jejich vztah. Nemyslíte? Oh, on to vlastně nikdo nečte. Neva. Stane se.

Další obrovskou překážkou všeho je Advík. Zbývá už jenom 14 DNÍ, uvědomujete si to?! Jakože můj cosplay Grella už je hotový, o tom žádná (i když pořád nevím, jakou verzi vlastně vezmu), jenže jsem taky slíbila Lighta Yagamiho. Paruka stále nikde, make-up nejde udělat dobře ani v nejmenším a dokonce nemám ani oblečení! Teď se modlím, abych někde ve skříni vyhrabala chlapské kalhoty, paruka došla správná a co nejdřív a abych si nějakým zázrakem zvládla vyrovnat oko, protože Light ho má jaksi kulaté jenom na jednom obrázku, jinde to má...prostě rovné, no. .-. Myslím, že tohle bude ještě boj. Ale tak, vlastně neva, protože s Cielkem a Lojzíkem pácháme den před Advíkem rituální sebevraždu! x3 Kdo se přidá? x3

No a pak další politováníhodná věc. Jaksi mi postupně dochází možnosti zábavy. V Itálii už jsme byli, jak jsem zmiňovala, Lojzík je až do Advíku ve pryč, a já jsem líná jezdit jen tak do vedlejšího města (MHD v létě je zlo!!), kde mám teda větší množství kamarádů. Jasně, i u nás ve městě pár kamarádů mám, ale bojím se, že tu zásobu brzo vyčerpám - a navíc je spoustu z nich někde pryč, jak jsem zjistila. Takže na příští týden se musím pokusit někoho si sehnat. Potom následuje Advík. A pak už je srpen - to už je Lojza doma (doufejme) a snad přijedou bratranci. <3 Jakože já mám co dělat i bez kamarádů, že ano - počítač je věčný kamarád a potřebuju přečíst všechny ty HP knížky, znovu zhlédnout Quartet a podívat se na spoustu záznamů z livestreamů X4 atd. atd.. Navíc bych si měla máknout na cospech a tak. Jenže bez dalších lidí ty prázdniny asi ani být nemusí, no.
Ale tak, to se nějak zvládne. x3

Btw, během psaní článku mi přišla ta paruka na Lighta. xDDD Je mi teda trochu menší, ale to půjde. Barvu má super, je i vcelku hustá, takže to je ok. Ale budu ji muset hodně stajlovat a to bude bolet QwQ Doufám, že mi kamarádka fakt pomůže, protože tu paruku nechci hned zničit, byla celkem drahá. xD Já si nijak nerýpu ani do svých vlasů a paruku na Grella jsem nijak stajlovat nemusela, takže tohle bude premiéra. xD

Držte mi palce, užívejte léta a nezhebněte v tom vedru!

P. S.: Tato fotka mě dostala do kolen. Nechápu, jak může být Yu-chan tak moc dokonalý na naprosto obyčejné fotce ♥♥♥


P. P. S.: Chci s ním jít na zmrzlinu TwT (Nebo ho stalkovat, jak jde na zmrzlinu s Takkunem O:))

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 19. července 2015 v 14:28 | Reagovat

Tak koukám, že jsme na tom stejně :'DD Ať už denním režimem (hm, ale dneska jsem vstala výjimečně v půl jedný :'DD ), zdecháním vedrem a taky tím zavařeným mozkem... :D (Ale snad se nám brzy odvaří, na Grellovy červené strasti se těším :D A sama bych se měla konečně zase pustit do práce :D )
Ale škoda, že to nemáme nastejno i s Advíkem, ale snad se tam někdy taky dostanu! :D Držím ti pěsti s cosplayem a užij si to tam :)

2 Atashi Atashi | Web | 21. července 2015 v 19:42 | Reagovat

[1]: No jo, a určitě v tomhle nebudeme samy :D
Děkuju ^^ A bylo by fajn, kdybychom se někde na conu mohly časem potkat :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama