Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Květen 2015

AnimeFest 2015

31. května 2015 v 17:58 | Atashi |  Cony a srazy

Tohle video se pouštělo na oficiálním začátku celého conu, čehož jsem se účastnit chtěla, ale zrovna jsem si hezky hačala v křesle a nechtělo se mi vstát, takže jsem do rotundy nakonec nešla. Toto video jsem tedy viděla až na zakončení v neděli, kam už jsem nebyla líná přijít, a moc se mi líbilo. Písnička mě hned chytla, a i když už je to skoro měsíc od AF, pořád si to video sem tam pustím. Nerozumím, proč to spoustu lidí tak hejtuje. Jasný, není to vyloženě dokonalé, ale přece jenom to netočili profesionálové, na což by se měl brát ohled. Ale tak to je jedno, zkrátka mé osobě se hrozně líbí a to je nejdůležitější. No, ale pojďme začít od začátku. A abyste se případně nedivili, během článku budu různě míchat mužský a ženský rod snad u všech, taková cosplay deformace, víte co. Jen upozornění, pro jistotu. A snad bude v tomto článku jen to nejdůležitější a ne zbytečné řeči okolo, když už to píšu s třítýdenním odstupem.

Nejkrásnější narozeniny 2/2

24. května 2015 v 23:52 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
A před Yuyím a Takkunem je ještě večerní část programu...


Nejkrásnější narozeniny 1/2

24. května 2015 v 23:52 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Víte, co je dnes za den? 24. května 2015, správně. A víte, čím je tento den výjimečný? Ano, Yu-chan má narozky! :3 Všechno nejlepší, Yuyí :3
K této příležitosti jsem napsala tuto povídku. Líbí se mi a to jako fakt. Takhle spokojená jsem nebyla ještě s žádnou. (Ale to mě zase brzo přejde, až se mi to rozleží, žádný strach..)

Pairing: Uehara Takuya x Matsushita Yuya (jak nečekané)
A jen tak btw, kdo nemá rád romantické strašně cute "slátaniny" (tentokrát v uvozovkách, protože si myslím, že tohle dílo je vážně ucházející :3), ať to raději ani nečte. Miluju, jak je Takkun hodný, ochranitelský, pozorný a obětavý. :3 Yu-chan, ty máš takové štěstí. :3

Design n. 3

22. května 2015 v 23:34 | Atashi |  Designy

Číslo: 3
Barvy: Bílá, černá, šedá.
Délka výroby: 20 minut
Datum zveřejnění na blogu: 22. května 2015

Po víc než půl roce už to skutečně chtělo změnu. Barvy jsou sice opět podobné, ale zase máme obrázek v záhlaví a stavba menu je úplně jiná. A líbí se mi to. Chtěla jsem zkrátka udělat nějaký naprosto jednoduchý design. Prostě obrázek do záhlaví a menu nějak takto okecat. Jsem spokojená.
Yu-chan a Takkun v obleku, OMFK *.* Totálně tyto fotky miluju :333333

Koťátko

18. května 2015 v 23:58 | Atashi |  Anime - jednorázovky
No, tak je to tady. Povídka k svátku narozeninám pro mého Lojzíka.
Všechno nejlepší, Lojzíku! Už jsi skoro velký shoták! Mám tě moc rád! <3 (Važ si, kolik krve jsem pro tebe vypotil! Já si taky vážím, jak moc ses obětoval ty!)
Tentokrát to naštěstí nemá takové zpoždění jako loni pro Sebbíka, Lojzí měl totiž stejně jako já svátek včera a narozky má dneska, takže to se dá, ne? xD Dárek k svátku dostal taky. :3 Osobně. :3 Včerejšek byl dokonalý, moc ti za něj děkuju :3
No, Lojzí chtěl povídku na Kuroshitsuji. Na shipp Sebastian Michaelis x Alois Trancy (+teda vedlejší tam jsou Sebastian x Ciel). Nic mě tolik nebolelo psát jako tohle. No jak už mě ale napadlo, co tam napsat, začalo mě to vcelku i bavit. A vlastně jsem si ten pár i oblíbila. Why not. :3
Jen teda tam požadoval i yaoi, shounen ai mu nestačilo. Takže je to tam na sílu nacpané, ale co už. Snad je to tak, jak si Lojzík přál. A i kdyby ne, je mi to teď už úplně u prdele.

Závislost III 2/2

6. května 2015 v 22:47 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Chudák Yu-chan, nějak to nedává.

Upozornění: Konec této části se bude ještě přepisovat. Je to špatně napsané a hlavně uspěchané, ale já to zkrátka ten den potřebovala stihnout a byla jsem moc unavená. Dějově se to nijak výrazně nezmění, jen to teda podám trochu jinak, lépe. Snad.

Závislost III 1/2

6. května 2015 v 22:47 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Fanfáry prosím, je to tady!
Třičtvrtě roku očekávaná třetí a zároveň poslední část Závislosti je dokončena! Skoro až k neuvěření, že?
Koho štve, že je to totální shit? Koho štve, že Yuyího charakter je děsný (to ale už od prvního dílu) a že Takuyu jsem tímto dílem dokonila taky, tím pádem jediným jakžtakž rozumným zůstal Yusuke? Koho štve, že scény, které jsem si chtěla náležitě užít, jsem nakonec kompletně poťala? A koho štve, že celá tato "série" mi připomíná jednu nejmenovanou (raději) ságu? Dobře, možná trochu mě.
Hlavní ale je, že je to vydáno dnes, 6. května 2015, na narozeniny mého milovaného Sebastiánka!
A já jdu radši spát.

Pairing: Yamamoto Yusuke/Matsushita Yuya, Uehara Takuya/Matsushita Yuya
Předchozí části: Závislost - 1/2, 2/2, Závislost II - 1/2, 2/2