Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Březen 2015

Nějak mi to nepíše

13. března 2015 v 21:52 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
Ehm...jak si jistě těch pár málo návštěvníků tohoto blogu všimlo, v roce 2015 vyšel pouze jeden jediný článek a to už je polovina března. No, nevadí, to se občas stane. Sem tam se měnilo to nahoře, ve volitelném horním boxu, abych aspoň trochu dala najevo, že jsem se tady na to nevykašlala. Ale myslím, že bude lepší, když napíšu i tento článek, aby bylo vidět trochu víc, že ještě žiju, a aby se na to ta jedna, dvě osoby, které sem chodí, taky nevykašlali. Blog s komplet nulovou návštěvností je pak nic moc, že jo..
Mám tento týden jarní prázdniny, tak jsem jela na pár dnů k babičce. K babičce obvykle jezdím, protože nemá internet a tím pádem mě tam nic neruší od psaní povídek, takže když se vrátím, mám napsané minimálně 3. Ale to záleží na tom, jak dlouho tam jsem. Ale teď jsem aspoň 2 napsat mohla. Jenže...nenapsala. Chodila jsem hlavně ven s kamarádkama (OMK, už abych za nima jela zase .__. Stýská se mi TwT), takže přes den nebyl čas, ráno se mi nechtělo a večer jsem byla unavená. Snažila jsem se máknout na 3. dílu Závislosti, tak aspoň z toho něco mám.


Tak vám tu vypíšu přehled, jak jsem na tom s povídkama, na čem teď skutečně pracuju a tak..
Závislost III - 50%, největší priorita
Následně buď jednorázovka, která bude navazovat taktéž na nějakou předchozí(nechci zatím prozrazovat, o co jde), anebo jednorázovka na Kuroshitsuji. Uvidím, co mi půjde napsat dřív.
Někde bych sem měla vecpat i jednorázovku na Durarara!! - Shizaya, ale to nevím, jak rychle půjde.
Pozornost - povídka k narozeninám pro mého Sebbíka, zatím, ehm...5%
V šachu + Po pár letech (pracovní název) - TakuYuya jednorázovky, z obou mám tak 10%
Povídka na Yuyího narozeniny - 5%
Bojím se, senpai (též jen pracovní název) - 10%

A do toho pracuju na kapitolovkách, ale ty se budou zveřejňovat, až jak je dopíšu:
Amorův šíp - TakuYuya kapitolovka, 50% teprve z 1. dílu z osmi
A pak dva delší projekty, kdovíjak dlouhé. Jeden na Yusukeho a Shoheie, druhý též Takuya a Yuya.

+mám ještě 2 TakuYuya jednorázovky, u kterých mám však jen začátek a pokračování musím teprve pořádně promyslet, takže ty jsou pozastaveny..