Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Cruel reality

8. listopadu 2014 v 18:47 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
Pozn. aut.: Nadpis článku je anglicky, kdyby se náhodou zjevila povídka, kterou bych chtěla pojmenovat "Krutá realita", protože věřím, že časem by se něco takového i objevit mohlo (ač teda zatím nic takového v pořadníku není, ale víte co, jistota je jistota). Mít dva stejnojmenné články, jeden nějakou, řekněme s trochou štěstí aspoň malinko kvalitní povídku, a druhý takovouhle sračku, kterou se chystám napsat, by bylo vskutku zajímavé. Velice vskutku.

Znáte to přece, ne? Všechno vám přijde tak strašně super a růžové, jenže pak se objeví nové skutečnosti a nastoupí krutá realita. A ta povětšinou bolí. Mám špatnou náladu, abyste věděli, jinak bych tento článek vůbec nepsala a neobtěžovala vás jím. No ale co už..
Nechci se teď rozepisovat například o tom, jak velkou změnou si prošel můj pohled na českou otaku komunitu za poslední rok. Nejsem jediná, která si o těch lidech nemyslí už nic moc pěkného. Jistě, najdou se i výjimky, to jsou naprosto úžasní lidé, které totálně žeru, ale když se na to podívám tak celkově. A k poznání mi stačili dva srazy a asi rok nějak více mezi těmi lidmi. A to jsem zezačátku byla ze všeho kolem otaku tady u nás totálně nadšená. Asi tam nepatřím, říkám si. Tak stane se.
Vlastně ani nechci psát o tom, jak někteří zradí a ani si to neuvědomují. Něco slíbí a to zanedlouho poruší, aniž by si na slib vůbec vzpomněli. Nebo to jen já možná špatně chápu..?

Tohle ale nikoho nezajímá, že ano. A to, o čem chci mluvit, zřejmě taky ne (možná jen ty tisíce lidí, kteří to teď taky řeší), ale nedá mi se o tom ani nezmínit, když se vlastně uzavírá velká kapitola mého života. Ano, mluvím o konci Naruta. (Kliknutím na 'celý článek' si uvědomuji, že se můžu dostat ke spoilerům, které nechci vědět.)


Pro upřesnění, Naruta už delší dobu, možná něco přes rok, aktivně nesleduji. Neviděla jsem možná posledních 100 dílů anime. Mangu jsem pořádně nečetla nikdy. Ale vzhledem k tomu, že Naruto je má srdcovka a podstatná část mého dětství (sleduji ho od svých šesti let - jen co se objevil na Jetixu), přišlo by mi nefér se k tomu nijak nevyjádřit. A nedalo mi si nepřečíst konec, abych zjistila, jak to teda dopadne. Dodívám se i na anime, třeba, jednou... Ale bude chvíli trvat, než se k tomu dokopu, takže jsem chtěla vědět, na čem jsem. A všechno je, dámy a pánové, ještě slušně řečeno v prdeli. :)
Osobně si myslím, že Naruto skončilo nejhůř, jak mohlo, pokud bychom vynechali nějaké skutečně nesmyslné konce. I když, tohle mi samo o sobě nesmyslné přijde. Sice nevím všechny okolnosti z války a jak se to vůbec celé vyvinulo, ale aspoň pár informací, co jsem přečetla všude možně (na jiných blozích, FB, atd.) mám jistou představu. I tak ale budu hlavně mluvit o těch párech, protože o ty mi hlavně jde.
Okay, uznávám Shikamarua a Temari. To bylo jasné. Uznávám Saie a Ino. Překousnu Naruta s Hinatou, i když ten pár nesnáším. ALE JAK SPOLU KURVA MOHLI SKONČIT SASUKE A SAKURA?! To tomu Uchihovi jako totálně ruplo v bedně?! Osobně si myslím, že toto je největší sračka, co se kdy mohla stát. Proč by měl být Sasuke zrovna s ?! (Sakuru mám ráda, ale maximálně pochybuju o tom, že by si ji Sasuke vybral. Asi byl totálně zhulený nebo já nevím.) Myslím, že Sasuke neměl skončit s nikým. A měl umřít. Ano, chtěla jsem, aby on zemřel, i když je mou nejoblíbenější postavou. Sedělo mi to nejvíc. (Měl se mstít a mstít než by vyzabíjel celý svět a pak se za to pomstít i sám sobě a spáchat sebevraždu. Zdar.) Navíc mám za to, že Sakura Sasukeho nikdy skutečně nemilovala. Šlo jen o nezdravou posedlost jeho vzhledem, protože jinak o něm vlastně věděla velké hovno.
No a ono to dopadne takhle. Stejně logické a chytré jako se pojmenovat na FB "Love Dori". Děkuju, Kishimoto, jsi vážně úžasný! :) (y)
A teď se přiznám - miluju NaruSaku. Přála jsem si, aby ti dva byli spolu už od začátku, už od svých šesti let, a zůstalo mi to. Můj nejoblíbenější hetero pár. (Aspoň co se týče anime, o první místo se pak asi ještě dělí s Yamadou a Shiraishi z jedné doramy.) TAK PROČ SE TO KURVA NEMOHLO VYPLNIT?! PROČ?! Kishimoto zničil celé mé dětství, rozdupal veškeré ideály a všechno. Naruto mě totiž provádělo celou základkou. Super, no. Všechno je v prdeli. Jdu si hodit Sasukeho fialovou seksi mašličku.

Myslím, že ta trocha textu v této písničce vše plně vystihuje...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 call-me-ryosuke call-me-ryosuke | 9. listopadu 2014 v 10:21 | Reagovat

Náš milovaný Kishi je holt trochu piča, no :)
Měl by se začít kamarádit s Dorim. Upřímně, taky mě ten konec slušně štve. Něco, co jsem miloval zatím podstatnou část mého života, skončí takto. Sasuke měl zůstat forever alone, možná, to je mám ještě ráda, s Karin. Protože ač teda zbožňuju shipp SuiKarin, je vysoce nepravděpodobné, že oni by spolu byli. Vážně se mi nehodí, jak by si to v takovém Na tuto světě kráčeli za ručičky, vesele bok po boku. Pitomost. Myslím, že tohle udělal hlavně kvůli čtenářům, ale co. Naruto měl být se Sakurou, Kiba s Hinatou, Sasuke sám. Da.

Ale bude to dobrý. Časem určitě jo. I když je Kishi piča.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama