Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Říjen 2014

Patnáctiny

28. října 2014 v 13:58 | Atashi |  Moje výkecy a řeči okolo blogu
Yo, minna!
26. října 2014 mi oficiálně bylo 15 let. Takže teď se mi konečně zpřístupnila nějaká ta menšína lehčích yaoi pvoídek, jásejme! xD *ne, vůbec takové věci nečte už od 11, čekala na tento okamžik, pochopitelně, hmhm* Normálně bych to tu do vás nevalila, koho to zajímá, že jo? Jde o to, co jsem dostala jako dárek a s čím se musím pochlubit! Nebudeme počítat nějaké ty peníze a 5x Toffifee (+2 poslané jako obrázek z Googlu), jde tady o to, jaký dort mi nechala udělat babička.


Ano ano, vidíte správně, Uchiha brothers. Moje babička totiž moc dobře zná mou lásku k plyšovým verzím těchto dvou, jak je pořád tahám všude se sebou. Tak je nafotila, fotky dala svojí kamarádce a ta mi je udělala na dort z marcipánu. Jsou k sežrání! Vždycky jsem to tvrdila. Ale...nesežrala jsem je. Mám je tady a nechám si je hezky vystavené. Ač teda, při převozu od babičky domů se Itachimu trochu porouchal plášť a nalomila se mu ruka + Sasukemu padá takový ten rukávek, ale jinak je to okay. :3 Mají ale úplně dokonalé oči :33333 Strašně se mi to líbí. Arigatou!

Btw, nesmím ještě zapomenou: Happy birthday, Orochimaru-sama! On totiž slavil narozky včera. (+můj děda taky, takže i jemu vše nej :3)

Design n. 2

25. října 2014 v 19:20 | Atashi |  DesignyČíslo: 2
Barvy: Bílá, černá.
Délka výroby: 30 minut
Datum zveřejnění na blogu: 25. října 2014

Ten první design už se tu hřál docela dlouho, tak to chtělo nějakou změnu. Můj první design tohoto stylu celkově. Vím, hodně jednoduchý, ale ta Yuyího fotka. *w* Oh god :3333 Na prvním screenu to není dobře vidět (****** reklama), tak jsem sem hodila dva. A nevěřili byste, kolik dalo práce, aby to sedělo i na menších obrazovkách. TwT

Pozdě brečet nad rozlitým mlékem

19. října 2014 v 15:00 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Uehara Takuya/Matsushita Yuya.
Shounen ai.
Tak když má Sebbý ten svátek, ještě jednu povídku...

Přes to přese všechno

19. října 2014 v 0:01 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Uehara Takuya/Matsushita Yuya
Takový pokus skloubit všechno dohromady. Smutnější děj pro zamyšlení se strašně cute prvky, spoustu shounen ai a ne vyloženě yaoi, ale něco málo na zpestření určitě. Jde totiž o povídku pro mého Sebbíka na jeho narozky svátek.
Uhm, psala jsem ji půl roku. Původně měla být na Sebbyho narozky, které jsou v květnu, no nevyšlo, upřímně jsem ji konečně dopsala až tento čtvrtek, a to jsem s ní začala ještě dřív než třeba se Závislostí. Snad ještě někdy v březnu. Lol. A vůbec to na to nevypadá. Je krátká a upřímně se mi nelíbí. Prostředek bych nejradši celý vyškrtla, no bez toho by to ale taky bylo totálně o ničem. Asi se na tom ten časový rozestup podepsal, no.. Takže tak~ Vše nej, Sebbý! ^_^

Náhoda není vždy jen blbec

5. října 2014 v 15:07 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Oddechové shounen ai.
Uehara Takuya/Matsushita Yuya. Jak jinak, že ano?
Je to snad poprvé, co píšu nějaký článek na téma týdne. Normálně se ani nedívám, co za téma je, ale včera jsem narazila na jeden článek na tohle na jiném blogu a tak mě napadlo: "Platonická láska, to je jednoduchý, na to něco kratšího v pohodě vymyslím." Ano, nápad přišel hned. Dnes sepsáno. Konečně něco delšího než ty drabble předtím. Ale i tak je to spíš kratší, takže i pokud se vám nechce číst něco dlouhého, není problém.