Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Láska k tobě

16. srpna 2014 v 22:16 | Atashi |  Japan stars - jednorázovky
Drabble (200 slov).
Yamamoto Yusuke/Miura Shohei.
Moje první povídka na ně dva. Lol. Nečekala jsem, že to nakonec bude něco takového.
Psycho. Miluju ten Yusukeho smích.Silný kopanec do břicha jen znovu ublížil už tak zuboženému nahému tělu, které se tisklo k nepříjemně studící zdi pokoje. Strach, bolest, avšak stálý vzdor. Emoce zračící se mu v obličeji.
"Nech mě už být!" křikl chraptivým hlasem dívaje se nahoru, do tváře hnědovlasého mladíka, nebezpečně shlížejícího. Ten si k němu přidřepl a s až přehnanou lítostí, omluvou v očích, mu něžně přejel palcem po spodním rtu.
"To nedokážu, Sho-chan, odpusť," zašeptal, "nemůžu se tě vzdát, nikdy. Patříš ke mně, a ať se budeš snažit, jak chceš, stejně to nezměníš. Nedovolím ti odejít." Vytáhl se zpět do stoje.
"Totálně jsi zešílel, Yusuke!"
"Zešílel? Já?" zopakoval. Začaly mu cukat koutky úst a třást se ramena. Rozesmál se. Vysoko, nahlas, jeho smích se nesl celým domem. Až se zajíkal. Shohei se nezmohl na nic jiného, než jej děsem rozšířenými zorničkami sledovat. Najednou, zničehonic, to ale celé utichlo. Yusukeho rysy v obličeji ztvrdly. Rty stáhl do tenké linky a přimhouřil oči. Promluvil. Chladně, zároveň však jeho hlas přetékal vztekem. "To ty jsi zešílel, když sis myslel, že se na mě můžeš jen tak vykašlat. Teď teprve skutečně poznáš, co znamená moje láska k tobě! " Ruku, v níž držel bič, napřáhl k ráně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ryo-chan Ryo-chan | 22. srpna 2014 v 11:05 | Reagovat

Takže, jdu ti okomentovat všechny povídky, huahahaha. Je to boží. Yusu-chan má pravdu, patří k sobě :3 Ale i tak, bitchovat ho zas nemusel xDDD Je to dokonalé. Miluju tvoje povídky. Chci Romea, kterej musí hebnout! xD Piš na ně dva víc. Onegai~

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 3. září 2015 v 16:57 | Reagovat

Wow... když jsem to dočetla, ani jsem nevěděla, co říct :D Musím přiznat, že mě ta povídka hodně překvapila :D Ale je supr a moc se mi líbí, jak umíš vyjadřovat různé podoby lásky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama