Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Grellovy červené strasti - 2. Ronnie je nejvíc sexy shinigami

27. července 2014 v 17:33 | Atashi |  Grellovy červené strasti
Inspirace pro větu: Kámoška si hold oblíbila Ronalda Knoxe..

Původní datum zveřejnění: 22. prosince 2013
"Ronnie je nejvíc sexy shinigami. Ronnie je nejvíc sexy shinigami! Co to má sakra být?!" běsnil Grell, když přecházel sem a tam před zrcadlem u sebe v pokoji, "to je naprostá blbost! Jak mohl zrovna Ronald Knox vyhrát soutěž o nejvíc sexy shinigamiho?! Vždyť je všem naprosto jasné, že nejvíc sexy jsem já! Musel podplatit porotu, jinak si to neumím představit. Vždyť já-" upřel pohled na svůj odraz v zrcadle a pohodil vlasy "-jsem tady ten nejdokonalejší! A nejvíc sexy! Já, já, já, já, já!" vztekal se a začal dupat tak, že se lustr musel třepat i o čtyři patra pod ním. "Jak se někdo vůbec mohl opovážit vyslovit 'Ronnie je nejvíc sexy shinigami'?! To musel být slepý nebo blbý! A asi oboje! A navíc, který vůl vymyslel 'Ronnie'? Ronnie, Ronnie, Ronnie! Zní to strašně!" vybíjel si zlost vesele dál, "ach Willíčku na nebíčku, ty to vidíš," povzdechl potom, jednou rukou si zajel do vlasů a snažil se to vydýchat. "No, teda vlastně nevidíš. Protože kdybys tu soutěž viděl, trefil by tě šlak," dodal potom, "a to by byla škoda. Já o tebe nechci přijít! Kdybys nebyl takový suchar a my nemuseli před tebou tu soutěž tajit, vyhrál bys, kdyby ses zúčastnil. Stačil by jediný tvůj ledový pohled na porotu a všichni by ti padli k nohám! Ach Willi, tobě bych to vítězství přál. Dostal bys korunu a mě prohlásil svou královnou!" fantazíroval dál, přičemž začal poskakovat po pokoji, zvládl i pár piruet a to celé se zavřenýma očima, jenže najednou narazil do něčeho, co tam být nemělo, a tvrdě dopadl na zem. "Jau!" vyjekl, konečně otevřel oči a zvedl hlavu, aby viděl, co mu zabránilo v pokračování předvádění toho, co by se při dobré vůli dalo nazvat podivné taneční kreace.
"Sutcliffe, co tady vyvádíš?" Ano, nebylo to něco, ale někdo. Nad Grellem se právě tyčil jeho nadřízený, William T. Spears, a propaloval nebohého červeného shinigamiho svým obvyklým ledovým pohledem.
"Willííí, co tu děláš?" podivil se Grell a vyskočil na nohy. Nevěděl, jestli se má radovat, že za ním William přišel, anebo se bát, jestli náhodou něco neslyšel. To by ho asi ostatní zabili, kdyby se jeho vinou něco prozradilo. Nebo by ublížili jeho obličeji. A teď se nemohl rozhodnout, co by bylo horší.
"Je tě slyšet na míle daleko a mám takový pocit, že nechat tě ještě chvilku provádět tyto zvláštní kreace, celé by se to tady zřítilo," odpověděl jako vždy chladným hlasem William, "a mimochodem, v čem bys mi to přál vítězství?" otázal se částečně nezaujatě, ale také podezřívavě, přičemž si popravil své brýle. V Grellovi hrklo. Co má teď odpovědět?! Měl by rychle začít využívat svou fantazii.
"Noo…totiž…v…"
"A nelži, Sutcliffe, jinak ti znovu zabavím tvou neadekvátní Kosu smrti." Grell zaječel. Tohle se nesmělo za žádnou cenu stát! A vlastně, proč by je měl krýt, když ho neuznali za nejvíc sexy shinigamiho? A místo toho vybrali Ronalda, který se po něm stejně jenom ve všem opičí? Využije situace ve svůj prospěch. Pomsta bude sladká.
"Oni tady pořádali soutěž o nejvíc sexy shinigamiho! A celé to byl nápad Ronalda Knoxe, jak jinak, protože jinak by bylo nemožné, aby vyhrál! Podplatil porotu! A já jim všem v tom celém chtěl zabránit! Opravdu! Ale oni mě vůbec neposlouchali! Svázali mě a zamkli do místnosti pro uklízečku, odkud jsem celé to jejich vystoupení byl donucen sledovat klíčovou dírkou, aniž bych mohl jakkoliv zasáhnout! Já se snažil, Willi, vážně, ale oni…oni mě prostě nesnáší! Obejmi mě, potřebuju utěšit!" začal tam jančit a hraně se nakonec málem i rozbrečel, celé to však působilo až přehnaně afektovaně.
"Nemáme tu místnost pro uklízečku," upozornil ho jeho nadřízený na tento nezvratný fakt, pak však nebohého Grella místo nějakého objetí popadl za ucho a nekompromisně jej vlekl pryč, nedbajíc jakéhokoliv křiku a protestů.

"Kdo z vás mi teď vysvětlí, co to mělo znamenat?" Williamův ledový hlas měl tentokrát v sobě i jistý podtón nebezpečí, který v této kombinaci působil téměř vražedně. Nebylo divu, že celá skupinka snad dvaceti shinigami, kteří pracovali zrovna pod panem Spearsem, stála nehnutě nastoupena v řadě v pozoru, nikdo z nich se neodvážil vydat ani hlásku a všichni se dívali kamkoliv, jen ne na svého nadřízeného. Teda, samozřejmě až na toho červeného, kterého William stále nepustil. Ten tam doteď skučel, stále opakoval "Willi" a nespouštěl z něj smutný prosebný pohled. "Nikdo?" Na Williamově tváři se roztáhl lehce pobavený, ale hlavně hodně nebezpečně vypadající úšklebek. To se u něj jen tak nevidí. Jako obvykle si popravil své brýle a už se nadechoval k dalším slovům: "Tak-"
"To Sutcliff-senpai, William-san!" přerušil ho odvážně Ronald Knox, nejmladší ze všech přítomných. Po spáncích mu stékal ledový pot, jak se bál nastávajících chvílí. Možná proto, že ještě před chvilkou měl na hlavě naraženou korunu pro výherce oné soutěže a tu pan Spears jistě musel při svém příchodu zaregistrovat. "Celé to byl jeho nápad, totiž..." pokračoval po chvíli, pak se však zarazil a podíval se po svých kolezích, jakoby doufal, že mu pomůžou. Jenže když se tak nekonalo, musel to dopovědět sám: "Totiž, otravoval nás s tou soutěží pořád, nemohli jsme se soustředit na práci, a tak aby nám dal pokoj, jsme se rozhodli mu vyhovět. Samozřejmě ale mimo pracovní dobu!" Kolegové ho konečně podpořili. Sice jenom souhlasným pokýváním hlavy, aby jeho tvrzení dosvědčili, ale stále lepší, než vůbec nic. Jinak se však neodvážili víc pohnout.
"To mě nezajímá. Všichni jste byli srozuměni s tím, že takovéto akce se na pracovišti konat nebudou. Nikdy," zpražil všechny pohledem Will. Poslední slovo nezapomněl pořádně zdůraznit.
"Ale Willi, ty jim přece nemůžeš věřit! Oni si vymýšlí! Já ti říkal pravdu! Za to, že jsem je prozradil, mě prostě chtějí potopit! No tak, Willi!" bránil se Grell. To už se ale ozval další z nastoupených, přesněji Eric Slingby. Odkašlal si a pak spustil:
"William-san? Asi bych vám měl něco ukázat. Smím?" Will přikývl. Eric se tedy na chvíli vypařil, a když se zase vrátil, podával Williamovi nějakou obálku. "Podívejte se dovnitř," pokynul mu a zařadil se zpátky. Will tedy konečně pustil Grella, aby mohl obálku otevřít. "Je to dokumentace z oné akce," upřesnil ještě Eric a pak už nechal svého nadřízeného, aby vytáhl z té obálky několik papírů. Přesněji se však jednalo o fotky. A nejen o ledajaké. Na každé se vyjímal Grell Sutcliff, ve všech možných i nemožných pózách a ve velmi odvážném oblečení.
"T-to je podvod! Podvod! A co fotky vás, hm? Ty jste šikovně vyhodili, co?! Celé to chcete hodit na mě!" hysterčil už zase červený shinigami. William zatím schoval všechno zpět do obálky, již poněkolikáté si poposunul brýle a všechny sjel nepěkným pohledem.
"Dokud neuznám za vhodné, jste všichni degradováni. Mohli bychom zde zařídit místnost pro uklizečky, o které se tady Sutcliff zmiňoval. Jenže ta je k ničemu, pokud nemáme ony uklízečky. Myslím, že vy všichni se na tuto roli skvěle hodíte. Od zítřka je čistota tady na vás. Nepřejte si mě, pokud najdu jen jediné smítko prachu."
"Ale mě se to netýká, Willi, že ne? To je přece naprosto podřadná práce a navíc bych se ušpinil!" protestoval Grell.
"Ty si nachystej svou Kosu smrti. Stavím se pro ni dnes odpoledne. Buď si jist, že ji teď nějakou dobu neuvidíš. Přece jen, jako uklízečka ji vůbec nebudeš potřebovat."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 6. července 2015 v 18:11 | Reagovat

Mohl si Grell udělat soutěž pro "nejpraštěnějšího" :D To by vyhrál a možná by i Sebby hlasoval (výměnou, že bude mít aspoň týden klid :'D )

2 Will-chan Will-chan | 5. srpna 2015 v 20:51 | Reagovat

Chudák Grell vykopal si svůj vlastní hrob :( zalozil uklízecí zbor xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama