Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Grellovy červené strasti - 1. Nesahej na mého Sebbyho!

27. července 2014 v 17:32 | Atashi |  Grellovy červené strasti
Inspirace pro větu: Tohle jsem jednou v šatně, když se šlo z oběda ve škole, zaječela na nějakého kluka, už ani nevím, kdo přesně to byl, asi nějaký šesťák, každopádně otravoval mou kámošku, která mi cosplayuje Sebbyho. No a já se do Grella vžívám čím dál tím víc..

Původní datum zveřejnění: 1. prosince 2013"Nesahej na mého Sebbyho!" ozvalo se zničehonic, kolem se prohnalo cosi červeného a všechny talíře, které Sebastian stihl včas zachytit, včetně Mey-Rin, se řítily k zemi. Komorník byl najednou na druhé straně místnosti, než se válely střepy a vyjevená služebná, a nelepil se na něj nikdo jiný, než Grell Sutcliff. "Nikdo nebude sahat na mého Sebbyho! Je jenom můj, můj, můj!"
"Grell-san, mohl bys mě laskavě pustit? Podívej, jaké jsi způsobil neštěstí." Sebastian zněl stejně klidně a vyrovnaně jako vždy. Zatím.
"Ne-e," zakroutil pan Sutcliff hlavou a odmítal komorníka pustit.
"Grell-san," začal Sebastian stále ještě klidně, ale byl přerušen:
"Nikdo kromě mě se tě nesmí ani dotknout! Nikdo!"
"Eh…a z čeho tak usuzuješ?" povytáhl komorník obočí.
"Já totiž nechci, aby se tě nikdo jiný dotýkal. Není to fér, když mě na sebe nenecháš snad nikdy sáhnout."
"Aha. A to, jak se na mě teď lepíš, to na mě vůbec nesaháš, že?" jízlivě se ušklíbl.
"To jsem nikdy neřekl. Když už mám ale příležitost, musím toho přece využít, ne?"
"Ne, to opravdu nemusíš," vyvedl ho Sebastian z omylu a nekompromisně ho od sebe odtrhl. Rozešel se k Mey-Rin, která se stále neodhodlala k tomu se zvednout, ale Grell mu samozřejmě zastoupil cestu s rozpřaženýma rukama.
"Když máš takovou potřebu se někoho dotýkat, můžeš se přece dotýkat mě! Já jsem tu jenom pro tebe!" nahodil svůj široký úsměv a doufal aspoň v objetí. Sebastian povzdechl.
"Mey-Rin, budeš té lásky a uklidíš to, prosím? Já se tady zatím postarám o našeho…ehm, hosta."
"A-ano," vykoktala služebná a to už Sebby zmizel z místnosti. No a Grell by tam přece nezůstal, bez Sebastiana by vůbec neměl důvod se na Phantomhivském panství objevit, takže samozřejmě vyrazil za ním. Ode dveří však stihl vrhnout ještě aspoň jeden zamračený pohled na nebohou Mey-Rin.

"Děkuji, Grell-san, že jsi nás poctil svou návštěvou, ale měl bys již odejít. Mladý pán se dnes necítí dobře, takže zde nestrpím žádný zbytečný rozruch. Stav se někdy…nikdy, prosím," požádal ho Sebastian, když stáli u východu z budovy, a už mu držel otevřené dveře, aby mohl shinigami bezpečně projít.
"Počkej, Sebas-chan, ale já chci být s tebou!" protestoval Grell. Jen tak zase zmizet se mu opravdu nechtělo, takže zůstával vzdorně stát na místě.
"Prosím," zopakoval důrazně Sebby. Neměl čas se tu s rudovlasým zahazovat. Musel zbavit prachu každý kus nábytku či nějaké sošky a tak podobně po celém panství, natřepat všemožné polštářky, připravit mladému pánovi čaj, a když už mu ho přinese, zeptat se, zda něco nepotřebuje a případně splnit zadaný úkol, dále nachystat večeři a u toho ještě stíhat dohlížet na ostatní služebnictvo, aby nic nezničili a nedělali moc velký hluk. Jak vidíte, měl toho docela hodně, takže kdyby se mu to červené individuum pletlo pod nohy, jen by to celou situaci zbytečně komplikovalo.
"Ach Sebby, když ty tak hezky prosíš… Ale stejně neodejdu. Nemůžu tě tu jen tak nechat! Ještě by se ti mohlo něco stát!"
"A co by se mi mělo stát?" povytáhl komorník obočí.
"No nevím jak ty, ale já si hned na první pohled všiml, že ta holka po tobě jede. Celé to udělala jen proto, aby si na tebe mohla sáhnout. A udělá to znovu. A to já nesmím za žádnu cenu dovolit!" vysvětloval mu Grell.
"Myslím, že tobě může být úplně jedno, kdo na mě sahá a kdo ne," podotkl Sebastian, "a teď už běž."
"Ale Sebas-chan-"
"Běž," řekl důrazně.
"Sebby-" začal znovu Grell, ale to už komorník ztratil veškerou trpělivost, popadl shinigamiho za límec a prostě ho vyhodil ven, načež zavřel dveře. Bez zbytečného hlesu, samozřejmě, aby nevzbudil hraběte, kdyby náhodou spal. Nedbal Grellova volání, aby ho pustil dovnitř, a radši se šel věnovat své práci.

Sebastian zrovna vcházel do kuchyně, aby vyzvedl již zmíněný čaj pro mladého pána, který tam nechal trochu ochladnout, aby nebyl vřelý, a šel zatím uklidit jídelnu a připravit stůl k večeři. Stihl to akorát tak, že by měl mít čaj momentálně přijatelnou teplotu. Jenže Sebastian zůstal stát hned ve dveřích jako přimražený. Něco nápadně červeného sedělo na kuchyňské lince, nohu přes nohu, jednou rukou se opíralo o zmíněný kus nábytku a v druhé drželo hrnek s čajem, který upíjelo. Sebastianovi začalo cukat oko. A to nebylo ani v nejmenším dobré znamení.
"Ah Sebas-chan, konečně jsi tady. Měl jsem trochu žízeň, tak snad nevadí, že jsem se napil," zářivě se usmíval Grell, zatímco odkládal už prázdný hrnek. Sebastian začínal litovat, že do toho nepřimíchal takový jed na krysy anebo aspoň prášky na spaní, aby ten zvrhlý shinigami dal alespoň na chvilku pokoj. Jak to tak ale vypadá, bude se s ním muset otravovat po zbytek dne. Tak se rozhodl pro nadlidský úkol - pokusit se Grella ignorovat. Přece jen, jakožto komorník Phantomhivů by měl být i tohoto schopen. Bez jakéhokoliv slova se tedy pustil do přípravy nového čaje.
"Sebastian-san!" přihnal se do kuchyně Bard, "dnešní večeři nechte na mně!"
"Obávám se, že to není zrovna nejlepší nápad. Nechci, aby se mladému pánovi ještě přitížilo," zamítl to Sebastian hned.
"Sebastian-san, prosím! Je to osvědčený recept, který mladého pána zaručeně postaví na nohy! Prosím, prosím, prosím! Jako šéfkuchaře mě přece musíte nechat vařit!" naléhal Bard dál, přičemž v prosebném gestu chytil Sebastiana za ruce. Než stihl komorník cokoliv odpovědět, dostal kuchař něčím dvakrát po rukou a jedním po hlavě.
"Ne-sa-hej na mého Sebbyho!" Barda teď bolela hlava a pálila kůže na rukou kvůli Grellovi, který držel v ruce lepačku na mouchy. Znovu už dostat nechtěl, takže po chvilce vyjeveného zírání se blonďák raději vzdálil. Sebastian jen povytáhl obočí, ale na sekundu se mu na rtech objevil pobavený úšklebek.

Komorník vcházel do pokoje hraběte, samozřejmě se shinigamim s lepačkou v pohotovosti za zadkem. Ciel momentálně klidně spal, takže Sebastian jen tiše položil tác s čajem na noční stolek a chtěl se zase vytratit. To ale uslyšel hlasité štěkání a křik. Měl by se jít podívat, co se děje, a sjednat klid.

"Sebastian-san! Sebastian-san! Sebastian-san!" ječel Finny a hnal se ke komorníkovi, před nímž padl na kolena a chytil ho za kalhoty. "Pluto se zbláznil! Udělejte něco, prosím, nebo to tady celé zničí!"
"Nesahat!" ozval se Grell a chtěl zahradníčkovi také uštědřit ránu, ten však stihl pohotově ucuknout a ustoupit o několik metrů dozadu, načež začal na lepačku jen nechápavě a trochu vyděšeně zírat. To už se ale dostavil i obrovský běsnící pes.
"Pluto, sedni!" zavelel jenom Sebastian a pes se okamžitě zastavil, uklidnil a splnil rozkaz. Následně začal Sebbyho olizovat. Grell si teď mohl mlátit a nadávat jak chtěl, ale s Plutem to ani nehnulo.
Sebastian mířil znovu do kuchyně, aby mohl připravit večeři, to se ale z jedné chodby vynořila Mey-Rin. Naštěstí tentokrát žádné talíře a ani nic jiného nenesla, jinak by vše zase skončilo na zemi, jak se s křikem dala na útěk. Grell za ní totiž okamžitě vyrazil s úmyslem ji umlátit, protože se bál, že by mu sebrala Sebbyho, který byl rád, že se toho červeného teď aspoň na chvilku zbavil.

"Večeře je přichystána, mladý pane," informoval Ciela jeho komorník, to už na něj Grell zase dohlížel. Hrabě jen přikývl a podal Sebastianovi prázdný hrnek, z kterého před chvilkou pil čaj. Při předávání však o sebe jejich prsty na chviličku zavadily, což samozřejmě neuniklo bystrému zelenému oku, takže Ciel si vysloužil také ránu lepačkou. A to byla poslední kapka. Grell ani nevěděl, jak, a letěl otevřeným oknem ven. Než dopadl, tak to doopravdy trvalo, on letěl a letěl a letěl a letěl a letěl a letěl…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 6. července 2015 v 17:58 | Reagovat

"Stav se někdy... nikdy, prosím" :'DD To je perfektní :DD A představa Grella ohánějícího se lepačkou... omg :DD

2 Will-chan Will-chan | 5. srpna 2015 v 20:49 | Reagovat

Nový superhrdina Grellman a jeho kouzelná plácačka :D Awesome povídka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama