Momentálně píšu:
Momentálně cosplayuju.

Grellovy červené strasti - 0. Úvod/info/recenze/o co vlastně jde?

27. července 2014 v 17:30 | Atashi |  Grellovy červené strasti
Původní datum zveřejnění: 27. listopadu 2013Vítejte, vítejte u Grellových červených strastí! Grella Sutcliffa musíte každý znát, a jestli se najde někdo, kdo nemá ponětí, o koho jde, měl by teď hned jít zapnout Kuroshitsuji, protože o někoho, jako je zrovna toto červené stvoření, zkrátka přijít nesmíte!
Ale o co jde přímo tady?
Nebyla jsem schopna vymyslet žádný námět na povídku na Kuroshitsuji, takže na řadu přišla… Ano, improvizace. S tímto jsem začala. Vymyslela jsem si nějakou větu (nebo ji má na svědomí někdo z mého okolí) a tou musí vždy jeden z příběhů začít. Nejedná se však o nějaké dlouhé inteligentní povídky, prostě píši, co mě napadne, ať je to jakkoliv velká kravina chce. Je to dobré odreagování se. A doufám, že se pobavíte.
Nechci však tvrdit, že si myslím, že jsem kdovíjak vtipná a u těchto "povídek" budete smíchy padat ze židle. Je totiž možné, že vám některé věci přijdou různě trapné, ubohé, a tak dále, když se třeba o nějaký ten vtip budu i pokoušet (občas to tak však může vypadat a já to jako vtipnou věc vůbec nezamýšlela). Proto, jak jsem zmiňovala, je to improvizace, to, co mě napadne, hned píšu, aniž bych nad tím nějak zvlášť uvažovala. Prostě snůška kravin bez větší hloubky a smyslu, které však může jejich čtení někoho zabavit, jako mě bavilo jejich psaní.
Grellův život přece jen není až zase tak veselý, jak by se mohlo na první pohled zdát, a i tento rozený optimista zažívá spoustu problémů a mívá deprese. Samozřejmě se však najde i pár pozitivních zážitků, a to většinou ve chvílích, kdy se panu Sutcliffovi rozbliká jeho radar na fešáky. Anebo je zrovna toto začátkem té největší pohromy? Uvidíme.
No a teď si už jen rozmyslete, jestli jste dosti duševně připraveni na to strávit s Grellem nějaké ty dny jeho shinigamijského "života" a ochotně naslouchat, jaké má chudáček starosti.
Ano?
Tak to už vám nic nebrání v přečtení následujících červených zážitků.
Varováni jste byli!
Všechny díly povídky jsou věnovány mému milovanému Sebbymu. x3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama